פייפאל רכשה את חברת הסייבר הישראלית סייאקטיב בדרך להקמת מרכז מו"פ לאבטחת מידע בישראל

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

ענקית התשלומים העולמית פייפאל (PayPal) הכריזה על הקמת מרכז מחקר ופיתוח נוסף בישראל, שיתמחה בתחום אבטחת מידע. כצעד ראשון בהקמתו הודיעה החברה על רכישתה של חברת הסטארט-אפ המקומית סייאקטיב (CyActive) המתמחה בפיתוח טכנולוגיה ייחודית לחיזוי וזיהוי של תוכנות זדוניות בתוך מערכות ממוחשבות (Anti-Malware).

 

לדברי ג'ון נאי (John Nai), סגן נשיא לתחום אבטחת המידע בפייפאל העולמית: "תפקידה החשוב ביותר של פייפאל הוא בראש ובראשונה שמירה על כספם של מיליוני לקוחותינו ברחבי העולם. לשם כך, אנו ממקדים את מרב המאמצים שלנו במציאת דרכים להפיכת המערכות שלנו לבטוחות עוד יותר, על ידי פיתוח הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. עם הקמת המרכז החדש, והצטרפותה של סייאקטיב לפייפאל, אני משוכנע שכעת ביכולתנו להציע ללקוחותינו דרכים טובות עוד יותר על מנת להגן עליהם".

 

חברת סייאקטיב הוקמה בשנת  2013בפארק הסייבר הלאומי בבאר שבע. החברה מפתחת טכנולוגיה ייחודית לחיזוי וזיהוי של תוכנות זדוניות במערכות ממוחשבות (Anti-Malware) ובכך למנוע פרצות אבטחה חמורות. הצטרפותם של צוות המומחים של סייאקטיב תוסיף לפייפאל יתרון תחרותי בינלאומי בתחום אבטחת המידע.

 

הבחירה בישראל להקמת המרכז החדש מהווה הוכחה ליכולות המקומיות, שהפגין מרכז הפיתוח בתל- אביב, המתמחה בפיתוח טכנולוגיות למניעת הונאות ואיתור סיכונים.

 

עובדי חברת סייאקטיב ומייסדיה לירן טנקמן ושלומי בוטנרו, יצטרפו לפייפאל כעובדים מן המניין במרכז הפיתוח החדש שיוקם בישראל. המרכז יעסוק בפיתוח טכנולוגיות לאיתור וזיהוי תוכנות זדוניות.

 

בתמונה: עובדי סייאקטיבסיי אקטיב

צילום: סטודיו ג'יימס

 

שתף.

.