מכון ראנד נבחר להפעיל מרכז מחקר וניתוח חדש עבור המחלקה לבטחון המולדת בארה"ב

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

logo-1200

המחלקה לבטחון המולדת בארה"ב בחרה במכון ראנד להפעלת המרכז למחקר וניתוח נתונים של המשרד לבטחון המולדת. מכון ראנד יבצע ויוביל מחקרים, יערוך ניתוחים טכניים ותפעוליים, אשר יסייעו למחלקת הגנת המולדת האמריקאית.

ה- Homeland Security Operational Analysis Center – HSOAC ינתח וימליץ על חיזוק המחלקה לבטחון המולדת, על כל פעילויותיה, במטרה למנוע טרור ולחזק את הביטחון, לאבטח ולנהל את גבולות ארה"ב, לאכוף ולנהל את חוקי ההגירה, לשמור ולאבטח את סביבת הסייבר ולהעצים את המוכנות הלאומית וגמישותה.

מרכז המחקר וניתוח הנתונים יתמקד בשבעה תחומים: מחקרים נרכשים, מחקרים בהגנת המולדת ובהזדמנויות, מחקרים בניהול, רגולציה ומדיניות, מחקרים במו"פ ובהאצת חדשנות וטכנולוגיה.

המרכז החדש ממומן בתקציב פדרלי ל-5 שנים, בהסכם בשווי 494.7 מיליון דולר. מכון ראנד הינו מכון מחקר שלא למטרות רווח.

"ראנד מתכבדת ומתרגשת על בחירתה על ידי המחלקה להגנת המולדת לסיוע בעבודה חשובה זו", אמר מייקל ד. ריץ', נשיא ומנכ"ל ראנד. "המרכז החדש מייצר הזדמנות נוספת לראנד לשרת את הציבור ולהפעיל את התמחותו בנושאים כמו טרור, בטחון גבולות ונושאים קריטיים נוספים להגנת המולדת האמריקאית".

מנהל המרכז החדש יהיה טרנס ק. קלי, חוקר בכיר בראנד. הנרי ה. וויליס, מי שהוביל את תחום הגנת המולדת בראנד ישמש מנהל שותף. ארבעה ארגונים יצטרפו לראנד בניהול המרכז, כל אחד מביא למחלקת בטחון המולדת את מומחיותו ואת הידע הייחודי שלו: אוניברסיטת מרילנד, אוניברסיטת דרום קליפורניה, Innovative Decisions Inc. ו- Microsystems Integration Inc., .

שתף.

.