ניוטרון גייסה 21 מיליון דולר

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
  • פיטר סטיוארט, לשעבר חבר הנהלת McAfee, מונה למנכ"ל.
  • דאגלס ברג'רון, מהמשקיעים החדשים בחברה, יכהן כיו"ר מועצת המנהלים.
  • בסבב הגיוס השתתפו גם המשקיעים הישראלים הנוכחיים בחברה, מאיר שמיר באמצעות מבטח-שמיר,  ד"ר שמואל חרל"פ וגיל אגמון.

חברת אבטחת הסייבר הישראלית "ניוטרון" השלימה גיוס הון בהיקף של 21 מיליון דולר, בהובלת משקיעים אמריקאים. הגיוס כלל גם את המשקיעים הנוכחיים בחברה. הגיוס יאפשר צמיחה אסטרטגית משמעותית בשיווק והרחבת פתרונות אבטחת הסייבר הייחודיים של החברה.

בהמשך לגיוס, הודיעה החברה על מינויו של פיטר סטיוארט למנכ"ל. סטיוארט, שגם השתתף בעצמו בסבב הגיוס, כהן בתפקידים בכירים במק'אפי והיה עד לאחרונה המנכ"ל הראשי של TraceSecurity.

ניר גייסט, היזם ומייסד "ניוטרון" ומי שפיתח את מוצר הדגל שלה, "PARANOID", ישמש כמנהל טכנולוגיה ראשי, ויוביל את מהלכי החברה העתידיים.

"ניוטרון" מספקת פתרונות הגנת סייבר חדשניים עבור נקודות קצה באמצעות טכנולוגיה ייחודית. הגישה שהיא מציגה פועלת לעצירת כל סוגי ההתקפות הלא ידועות, כולל התקפות "כופר", איומים נחושים מתקדמים והתקפות זדוניות אחרות. פתרונות החברה מותקנים בארגונים טכנולוגיים מהמתוחכמים בעולם, בהם סוכנות אכיפת-חוק אמריקנית גדולה, אל-על, אירונאוטיקס, בנקים בארץ ובחו"ל, ובתעשייה הביטחונית הישראלית.

התקפות הסייבר הגדולות האחרונות, כגון WannaCry ו- NotPetya, הוכיחו שטכנולוגיות ההגנה הקיימות ברחבי העולם אינן מצליחות לעצור את ההתקפות, שנעשו מתוחכמות יותר ובהיקפים רחבים יותר. "ניוטרון" מציגה גישה אסטרטגית חדשה לנושא ביטחון תחנות הקצה, עם הגנה שאינה תלויה בסוג האיום או במתודת התקיפה.

לדברי פיט סטיוארט, המנכ"ל הנכנס של "ניוטרון": "נדרשת גישה שונה לחלוטין כדי להגן על ארגונים מפני התקפות "לא ידועות". הגיוס יאפשר לנו לקדם את צמיחת החברה באמצעות הטכנולוגיה הרשומה שלנו. המינוי הינו הבעת אמון אישית ומערכתית בדרך להצעדת ניוטרון כסטנדרט החדש לאבטחת תחנות הקצה".

לדברי ניר גייסט, מייסד ו- CTO החדש של החברה, "אנחנו בפיתחו של מהלך צמיחה משמעותי של החברה וכולנו מאחלים הצלחה למנכ"ל החדש".

את המימון הובילה חברת ההשקעות האמריקאית DGB , שהיא חברת אחזקות טכנולוגית בבעלות סנדרה ודאגלס ברג'רון (Douglas Bergeron). מר דאגלס ברג'רון יהפוך ליו"ר מועצת המנהלים.

בגיוס השתתפו גם המשקיעים הקיימים החברה, מבטח שמיר, גיל אגמון ושמואל חרל"פ, שהוא גם המשקיע הפרטי הגדול ביותר ב"מוביילאיי".

מר דגלאס ברג'רון היה מנכ"ל VeriFone בשנים 2001 עד 2013 ופיקח על צמיחתה משווי של 300 מיליון דולר ל – 2 מיליארד דולר בשנה. ברג'רון הינו בעל ניסיון עשיר במהלכים גלובאליים של חברות טכנולוגיה ישראליות. גב' סנדרה ברג'רון כהנה בעבר כראש מחלקת המחקר והפיתוח של McAfee ונשיאה לשעבר של חטיבת PGP Security של McAfee.

אלוף (במיל.) עמוס מלכא, יו"ר מייסד ניוטרון ולשעבר ראש אגף המודיעין של צה"ל, ימשיך לכהן בדירקטוריון כנציג הישראלי הבכיר בו.

שתף.

.