פורטינט הכריזה על זמינות פתרון FortiGate VM לענן אורקל

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

פורטינט הכריזה על זמינות ה-FortiGate Virtual Machine ב-Market Place של Oracle Cloud. FortiGate VM, הפיירוול של הדור הבא, הזמין עם BYOL ללקוחות הענן של אורקל, מאפשר לארגונים להעביר את עומסי העבודה והיישומים שלהם באופן מאובטח לענן ציבורי בעל קישורית אתר ל-אתר, סגמנטציה בין עננים ומדיניות אבטחה עקביות.

פורטינט ואורקל מרחיבות את שיתוף הפעולה ביניהן במטרה לספק פתרונות אבטחה ווירטואליים על פני סביבות הענן הציבורי וההיברידי של אורקל כדי לספק שכבות מרובות של מאפייני אבטחה לפי דרישה, הדרושות לרשתות ענן דינמיות. FortiGate VM מספק למשתמשי Oracle Cloud שילוב של מודיעין איומים מתקדם ממעבדות FortiGuard יחד עם מערכת ה-FortiOS – מערכת ההפעלה המובילה בתעשייה המיועדת לאבטחה, המספקת בקרת אבטחה מלאה, נראות עומס עבודה וניהול על פני סביבות פיזיות, ווירטואלית או בענן.

שילוב ה-FortiGate VM בענן של אורקל יאפשר למשתמשים להעביר עומסי עבודה החיוניים לעסקים שלהם באופן מאובטח מהאתר המקומי והפרטי לפריסות ענן ציבורי מבלי לסכן את נראות המדיניות שלהם. היות והענן של אורקל משתנה באמצעות אתרים זמינים (AD) ומספק זמני שיהוי נמוכים ביותר עם רוחב פס גבוה, FortiGate ישלים את שירותי הענן עם מאפייני אבטחה זמינים ביותר ובעלי שכבות עבור עומסי עבודה קריטיים באזורים שונים.

סקר הנערך על ידי ESG Research, הראה כי 69% ממומחי אבטחת סייבר העידו כי בארגון שלהם עדיין לומדים כיצד ליישם את מדיניות האבטחה שלהם לתשתית ענן ציבורי ופרטי, בעוד כי 62% אמרו כי קשה מאוד לקבל את אותה רמת נראות לתוך עומסי עבודה מבוססי-ענן, אשר תהיה דומה לרשתות הפיזיות שלהם. הגנה על סביבות אלו, המשתנות באופן דינמי, דורשת מארג אבטחה (Security Fabric) בעל מאפייני אבטחה המשולבים באופן הדוק וטכנולוגיות רשת המשתפות מודיעין ומשתפות פעולה על מנת לאתר, לבודד ולהגיב לאיומים בזמן אמת.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי: "היות וארגונים מאמצים ארכיטקטורות ענן היברידיות, משלבים תשתית מקומית עם הגמישות של משאבי ענן ציבוריים ומתחזקים מדיניות אבטחה עקביות – הנראות והשליטה הן קריטיות. אורקל ופורטינט מחויבות לספק יכולות אבטחה מתקדמות לארכיטקטורת מקומיות ו-IaaS. אנו מרחיבים את שיתוף הפעולה בין החברות כדי להבטיח כי הלקוחות שלנו ייהנו מיכולות אבטחה מקיפות ואוטומטיות על פני תשתיות מקומיות ותשתיות הענן של אורקל".

שתף.

.