Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

דל מרחיבה את ההגנה על כח העבודה הנייד

פורסם

ב-

חברת Dell מציגה פתרונות ושירותי בטחה חדשים המרחיבים את מערך מוצרי האבטחה שלה. ההצעות החדשות מאפשרות לעסקים להגן על כל נקודות המגע הטכנולוגיות שלהם, תוך שמירה על תפוקת העובדים והגנה בטוחה על כוח העבודה הנייד.

בד בבד עם התפתחותם והתרבותם של איומי האבטחה, ארגונים מוצאים את עצמם במאבק מתמיד ליישר קו עם המגמות הטכנולוגיות הגדולות של היום – ובכלל זה ה-BYOD (שימוש במכשירים אישיים במקום העבודה), הענן והניידות – ולהגן על הסביבה ההיקפית שלהם. תדירות ההתקפות גדלה בקצב מדאיג בכל העולם. למעשה, בשנה האחרונה לבדה מנעה Dell  1.06 טריליון אירועי חדירה ב-249 מדינות. סקר אבטחה גלובלי שנערך על-ידי Dell ופורסם בפברואר השנה מצא ש-74 אחוז מהמשיבים בכל העולם התמודדו עם פריצת אבטחה במהלך השנה האחרונה, אבל בממוצע הקציאו רק 17 אחוז מתקציב ה-IT שלהם לחיזוק האבטחה. על מנת שארגונים יעשו מהפך אמיתי בעסק שלהם, הם חייבים להבטיח שהנתונים שלהם מוגנים ושכוח העבודה הנייד שלהם פרודוקטיבי. בעולם של ימינו, זה אומר מערך הגנה איתן במרכז הנתונים, בענן, בתוך הרשת, ובמיוחד בנקודות הקצה.

לפי דוח שפורסם לאחרונה על-ידי Forrester Research: "נקודות הקצה של עובדים הופכות לעתים קרובות ליעד אטרקטיבי עבור עברייני רשת הואיל והשגת שליטה על נקודת הקצה מאפשרת גישה לכמה מנכסי הנתונים הרגישים ביותר בארגון. מכון Forrester מאמין שכל אסטרטגיית אבטחת נתונים מקיפה צריכה לכלול הן את צמצום שטח האיומים בנקודות הקצה והן את הגבלת החשיפה לאובדן נתונים דרך נקודות קצה אלה".

"בנוף הטכנולוגי המשתנה של ימינו, ארגונים עומדים נוכח מספר ומגוון חסר תקדים של איומי אבטחה. רק גישה מקושרת לאבטחה יכולה להגן על כל סביבת ה-IT של הארגון בלי להתפשר על גישה, שיתוף פעולה, ביצועים או עלות", אמר ג'ון מקלרג, מנהל אבטחה ראשי ב-Dell. "עדכוני תיק המוצרים שלנו יסייעו ללקוחות להטמיע בארגונם אסטרטגיית אבטחה הוליסטית שתגן על העסק מפני איומים המגיעים מבחוץ פנימה או זורמים מהארגון החוצה. בסופו של דבר, גישת האבטחה הדיפרנציאלית של Dell מאפשרת לעסק להגן על נקודות המגע הטכנולוגיות שלו, מהמכשיר האישי דרך מרכז הנתונים ועד הענן.

בין השירותים החדשים של דל ניתן למצוא את השירות המנוהל  Advanced Endpoint Threat Detection המספק  סריקה רציפה של נקודות קצה. הסריקה הרציפה נותן ללקוחות את ההתראה המוקדמת ביותר על קיומו של סיכון האורב לנקודות הקצה של החברה; המומחים של Dell SecureWorks, המיומנים בניתוח איומים בהתהוות, יאמדו את חומרת הפעילות ויסלימו באופן מידי איומים קריטיים. הפתרון גם מספק מידע מידע ספציפי על וקטור התקיפה: רבים מהפתרונות המתחרים לאבטחת נקודות קצה פשוט מציעים ללקוחותיהם למחוק ולהתקין מחדש (re-image) את ההתקנים הנמצאים בסיכון. הפתרון של Dell SecureWorks, לעומת זאת, יכול לחשוף בדיוק כיצד הועמדה נקודת הקצה בסכנה, ומאפשר ללקוחות "להטליא" את המערכות שלהם במקום להשקיע מאמץ יקר ומיותר בהתקנה מחדש של המערכת

Advertisement

פתרון נוסף הוא Hardware Crypto Accelerator ההופך את הכונן הקשיח של מחשבים נבחרים מסדרת Dell Latitude,  OptiPlex ו-Precision להתקנים מהירים (3 ג'יגה-ביט לשנייה), בעלי כושר הצפנה עצמית וחסינים לחבלות (tampering), ומבטל לחלוטין את הצורך ברכישת כוננים נפרדים בעלי מנגנון הצפנה עצמית (SED), וכל זה מבלי שהדבר יבוא על חשבון ביצועי המערכת.


Continue Reading