Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

חברת קומסק תייצג בארץ את פתרונות ההגנה הארגוניים של Lastline

פורסם

ב-

קבוצת אבטחת המידע קומסק הודיעה כי חתמה על הסכם ייצוג עם חברת Lastline, ספקית פתרונות הגנה אקטיביים לארגונים, הפועלת מסנטה ברברה, קליפורניה. Lastline הוקמה ב-2011 על ידי צוות של פרופסורים למדעי המחשב בעלי שם עולמי בניתוח נוזקות מאוניברסיטאות קליפורניה, סנטה ברברה ונורת'ווסטרן. המערכת של LastLine מגנה על מערכות ארגוניות מפני נוזקות מתוחכמות המופצות בכל הפלטפורמות, לרבות באמצעות האינטרנט, דוא"ל, אנדרואיד, PDF, פלאש ועוד.

Lastline עומדת היום בחזית הפתרונות החדשניים להגנה ארגונית נגד נוזקות מתוחכמות ומציעה פתרון המשלב ענן ופתרון הגנה מקומי (On Premise) כנגד איומים מתוחכמים ומתקדמים (APT’s), פרצות יום אפס Zero-Day)) והתקפות ממוקדות.

הסכם ההפצה יאפשר לקומסק להציע ללקוחותיה פתרון מתקדם ביותר  וחסכני שתוכנן במיוחד כדי להתמודד עם איומים חדשים, מתוחכמים וחמקניים בעלות נמוכה משמעותית בהשוואה למתחרים.

העלויות המוערכות של ריגול מקוון בעולם עומדות על 114 מיליארד דולר בשנה (ואף פי 3, אם לוקחים בחשבון זמני השבתה). Lastline מספקת את הטכנולוגיה היחידה בשוק בעלת היכולת לחשוף טכניקות חמקנות מסורתיות ולמנוע זיהוי שגוי בדרך ייחודית. הפתרון ממנף את הענן כדי לבצע אוטומציה של מערכות ותהליכים הנמצאים בשימוש כדי לנתח ולזהות איומים נכנסים.

פתרון הדור הבא של החברה יכול לנתח בזמן אמת בינאריות, תוכן מקוון ודואר אלקטרוני – כאשר הם נכנסים לרשת הארגונית. בדרך זו מאפשר הפתרון למנהלי IT למפות את איומי הקוד הזדוני במהירות וביעילות, ברמת דיוק שלא הייתה זמינה בעבר. עד עתה האיומים האלה פשוט חלפו על פני מערכות המתבססות על חתימות. במקביל, פתרונות Lastline מציעים מבנה עלויות תחרותי, אשר ממנף את תשתית הענן באופן המפחית את עלויות האחזקה.

Advertisement

מערכות האבטחה המסורתיות מתבססות על תפיסה המתמקדת בזיהוי וירוסים שבעבר נלקחה דגימה שלהם. אך דרך פעולה זו אינה יעילה כאשר מתמודדים עם קוד זדוני מודרני. בעזרת הפתרון של Lastline, ארגונים מקבלים ניתוח דינאמי ברמת המעבד, ניתוח זרימת מידע, וניתוח DNS פאסיבי, המייצרים את יכולות הזיהוי המדויקים ביותר בתעשייה. מנוע הקואורלציה המוביל של Lastline מספק יכולת זיהוי של מצבים שונים ומודיעין איומים המתבצע באמצעות איסוף, השוואה ותיעדוף של אירועי אבטחת מידע. עם Lastline, ארגונים מקבלים זיהוי איומים לפני שהם נחשפים אליהם.

פתרון הדגל של החברה, Previct, מספק את התובנות המקיפות ביותר לגבי תפוצה של קוד זדוני ברשתות. הפתרון משלים הגנות קיימות ומוכרות, כשהוא מספק מענה על התקפות ממוקדות ומתקדמות אשר מנצלות פרצות יום אפס או אשר משתמשות בטכניקות חמקנות. Previct מנתח תעבורה נכנסת תוך שימוש בניתוח ברזולוציה גבוהה, וסורק תעבורה יוצאת כדי לזהות אירועים הקשורים לקוד זדוני ומשווה אותם לאירועי אבטחת מידע.

לדברי ליאת הדר שרביט, מנהלת חטיבת ההפצה, "קומסק בחרה ב-Lastline בזכות הטכנולוגיה והיכולת לתת מענה אמיתי לאיומי ZERO DAY ATTACK  ו-APT. הפתרון של Lastline הינו היחידי בשוק בו יש בדיקה יסודית של שורות הקוד. באמצעות ה-Sandbox של Lastline ניתן להריץ False Exceptions (בעזרת טכנולוגית Multi-Path Execution של חברת Lastline) וריצה על Software Emulated Processor אשר מאפשרת למוצר לפענח פקודות ברמת הCPU-. אנו מאמינים שתוך זמן קצר מוצר זה יהפוך להיות סטנדרט בתעשייה אצל לקוחות אנטרפרייז".

פיטר רויטרס, מנהל אירופה בלאסטליין הגיב על חתימת הסכם הייצוג באומרו: "חתימת ההסכם עם קומסק כמפיץ בישראל המספק לנו ערך מוסף, הוא צעד חשוב בפיתוח והרחבה של רשת הכיסוי שלנו. עם הניסיון המוכח של קומסק אנו בטוחים שנוכל כולנו, בעבודת צוות, לפתח במהירות את הנוכחות של ערוץ ההפצה הישראלי".

Advertisement