Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

חברת Contrast Security מגייסת 150 מיליון דולר בסבב E בהובלת Liberty Strategic Capital

פורסם

ב-

חברת Contrast Security מגייסת 1 בסבב E בהובלת Liberty Strategic Capital כדי להרחיב את סל פתרונות אבטחת הקוד הייחודיים

קונטרסט סקיוריטי רכשה לפני כשנה את חברת הסטארט אפ Cloud Essence הישראלית ובעקבות כך הקימה בישראל מרכז פיתוח, הנמצא בתהליכי גידול מואץ וסניף מכירות 

הערכת שווי החברה כיוניקורן וסבב הגיוס בהובלת מזכיר האוצר של ארה"ב לשעבר, סטיבן מנושין, מכשירים את הקרקע להתרחבות גלובלית במטרה לסייע לצוותי אבטחת המידע ולמפתחי התוכנה להתגונן מפני איומי סייבר מתקדמים, להפחית את הסיכונים לקוד פגיע ולהקטין משמעותית את היקף החולשות בתוכנות הפתוחות בענן  

חברת Contrast Security, המובילה העולמית בפתרונות אבטחת קוד מהדור הבא, הכריזה על סיום סבב גיוס E של 150 מיליון דולר בהערכת שווי של למעלה ממיליארד דולר. את הסבב הובילה חברת Liberty Strategic Capital, אשר נוסדה על ידי מזכיר האוצר של ארה"ב לשעבר, סטיבן מנושין, יחד עם השתתפות מלאה מצד המשקיעים הנוכחיים של החברה – Warburg Pincus, Battery Ventures, General Catalyst, קרן ההשקעות M12 של מיקרוסופט, AXA Venture Partners ו-Acero Capital.  

לקונטרסט סקיוריטי מרכז פיתוח בישראל המבוסס על הרכישה שבוצעה לפני כשנה של חברת הסטארט אפ Cloud Essence שהוקמה על ידי שלושת המייסדים הישראלים, טל מלמד, רם יוניש ואיתי רוזנמן. מרכז הפיתוח הממוקם בתל אביב, נמצא בימים אלו בתהליך גידול מהיר ומוביל את הפתרון הייחודי של החברה לסביבות סרברלס (Serverless) של אמאזון. 

Advertisement

ההשקעה הנוכחית תאפשר לחברה לענות על הדרישה הגוברת לפלטפורמה הייחודית שלה לאבטחת קוד בתהליך הפיתוח ולצבור נתח שוק רב יותר באמצעות יישום של תוכניות התרחבות גלובליות מואצות וזאת לאור הצמיחה המשמעותית במכירות באירופה ואסיה. כמו כן, ההשקעה מספקת לחברה גמישות נוספת כדי להוציא לפועל הזדמנויות עסקיות ורכישות אסטרטגיות. 

בסיס הלקוחות של Contrast Security כולל כמה מהמותגים הגדולים ביותר בעולם, כולל BMW, DocuSigh, AXA, Zurich, American Red Cross וארגונים גלובליים מובילים נוספים ברשימת ה-Fortune 500. בנוסף, לחברה שיתופי פעולה עם AWS, IBM, Google, Microsoft ו-VMware כדי לספק אבטחה ליישומי ענן.  

ארגונים רבים פונים לטרנספורמציה דיגיטלית ולפיתוח של יישומים כדי לתמוך ולהניע את הצמיחה וההתייעלות העסקית. לצד הגברת מאמצי הפיתוח של הארגונים, 84% מהמפתחים אמרו כי הם משחררים קוד מהר יותר היום מאשר בעבר. כמו כן, מחקרים מראים כי הקוד נשלח כאשר הוא כולל חולשות חמורות ו/או קריטיות, מה שהוביל לפרצות אבטחה משמעותיות ומתקפות סייבר מוצלחות, כגון המתקפה הגדולה על סולארווינדז (SolarWinds), אשר הניעו את הבית הלבן להוציא צו נשיאותי המחיל תקנות חדשות ומחמירות במטרה לשפר את אבטחת התוכנות.

רוב החברות משתמשות כיום בכלים של דור ראשון ובדיקות ידניות כדי לאבטח את הקוד שלהם. כתוצאה מכך, התוכנה אשר נשלחת כוללת חולשות קריטיות. הצו הנשיאותי והאימוץ המהיר של טרנספורמציית ה-DevSecOps הגבירו את הדרישה לגישה של Contrast לאבטחת קוד במגזרי הבריאות, השירותים הפיננסיים, הממשל והטכנולוגיה. הפלטפורמה של החברה מספקת תוצאות המסייעות להפחתת זמן השקת המוצר הסופי, הפחתה משמעותית של סיכוני סייבר והגברת יעילות צוותי הפיתוח, תוך אספקת יתרון תחרותי מובהק ללקוחות.     

"הכלכלה הגלובלית פועלת על יישומי תוכנה. לראייה, חברות מובילות כמו מיקרוסופט וגוגל מתחייבות היום באופן פומבי להשקיע מיליארדי דולרים כדי להפחית את סיכוני אבטחת הסייבר בכלכלת היישומים הפועלת בקצב מהיר", אמר אלן ניומן, מנכ"ל Contrast Security. "בתמיכת הצו הנשיאותי של הנשיא ביידן, לקוחותינו, ממשלות וחברות מובילות רבות ברחבי העולם משקיעים במניעה והגברת העמידות כנגד מתקפות סייבר ממוקדות-תוכנה".  

Advertisement

"אנחנו לא רק מאפשרים לצוותי הפיתוח לכתוב ולשחרר קוד בצורה מהירה ובטוחה, אלא מספקים פלטפורמה שלמה המספקת מענה איכותי גם לצוותי אבטחת המידע וגם לצוותי הדליברי (DevOps ). ההשקעה החדשה מ-Liberty Strategic Capital והמשקיעים הקיימים שלנו מאשררת את הצורך העולמי לשפר את אבטחת הקוד. אנו גאים בתמיכה שלהם בנו, במיוחד בהתחשב בניסיון של מזכיר האוצר מנושין עם גישה גלובלית לצמצום איומי הסייבר. כמו כן, אני מברך על הצטרפותו של מנושין לדירקטוריון החברה", הוסיף ניומן.  

סטיבן מנושין, מזכיר האוצר, מייסד ושותף-מנהל של Liberty Strategic Capital, ציין כי, "עסקים הופכים תלויים יותר ביישומים כדי לתמוך בפעולות הקריטיות שלהם, מה שיוצר ביקוש גבוה לפתרונות כמו הפתרון של Contrast, המסייע למפתחים להבטיח בזמן אמת כי הקוד הנמצא בבסיס היישומים הללו מאובטח כנגד האיומים המתפתחים המגיעים מכיוונם של גורמים עוינים. אנו מאמינים כי החברה פיתחה פתרון מוביל בשוק ונרגשים לשתף איתם פעולה בבואם להמשיך לספק חידושים בתחום אבטחת היישומים". 

רם יוניש-קונטרסט סקיוריטי

 צילום: רמי זרנגר