Connect with us

סטרטאפים והשקעות

טאלון סייבר סקיוריטי גייסה 100 מיליון דולר להמשך פיתוח הדפדפן המאובטח לסביבת עבודה היברידית

פורסם

ב-

חברת Talon Cyber Security, מפתחת הדפדפן המאובטח הראשון לארגונים, השלימה סבב גיוס של 100 מיליון דולר מסדרה A. הסבב הובל על ידי Evolution Equity Partners, בהשתתפות Ballistic Ventures, CrowdStrike's Falcon Fund, Merlin Ventures, SYN, ובהשתתפות המשקיעים הקיימים ג'ורג' קורץ, מייסד ומנכ"ל CrowdStrike, Lightspeed Venture Partners, Sorenson Ventures ו- Team8 Capital. הסבב מביא את הסכום הכולל שגייסה טאלון מאז הקמתה ל-126 מיליון דולר. כספי הגיוס ישמשו להמשך פיתוח ושיפור המוצר והאצת היציאה לשוק על מנת לענות לביקוש הגלובלי הגובר.

טאלון סייבר סקיוריטי הוקמה ב-2021 על ידי היזמים הסדרתיים יוצאי 8200, עופר בן-נון, לשעבר מייסד ארגוס אבטחת סייבר, המשמש מנכ"ל, ואוהד בוברוב, (CTO), מייסד לשעבר של לקון מובייל סקיוריטי שנמכרה לצ'ק פוינט וסמנכ"ל בצ'ק פוינט לאחר הרכישה. בטאלון מועסקים כיום 75 עובדים, מרביתם במרכז הפיתוח בישראל וצוות נוסף בארה״ב. 

החברה השיקה בשנה שעברה את הדפדפן המאובטח TalonWork, המבוסס על פרויקט הקוד הפתוח כרומיום, ומאפשר לחברות להגן ביעילות על כוח עבודה מבוזר, מבלי להתפשר על רמת אבטחת המידע ועל חווית העובד. הדפדפן של טאלון יוצר בועה מבודדת המגנה על כל המשאבים הארגוניים בהם משתמש העובד וזאת ללא תלות בסוג המכשיר, במיקום או ברשת ממנה הוא מתחבר.

סביבת העבודה המודרנית מאופיינת בכוח עבודה מבוזר, הכולל מיקור חוץ רחב ונסמך רבות על שימוש באפליקציות SaaS. השימוש בפתרונות אבטחה מסורתיים כדי לאפשר גישה לאפליקציות ולמשאבים הארגוניים הוא מורכב, יקר ומעמיד את הארגונים עצמם בסיכון גבוה למתקפת סייבר. הפתרון של טאלון מציג גישה חדשה לאבטחה של נקודות הקצה בארגון על ידי כך שמאפשר גישה מאובטחת למשאבים מכל מכשיר, בכל מערכת הפעלה. אנשי האבטחה בארגונים מקבלים באמצעות הפלטפורמה של טאלון מבט עומק על השימוש בדפדפן ובאפליקציות חיצוניות, דרישה לביצוע אימות, מניעת אובדן נתונים ובקרת Zero Trust. 

טאלון רשמה הישגים יוצאי דופן בחודשים האחרונים, ביניהם זכיה בתואר "הסטארטאפ החדשני ביותר" מבין מאות סטרטאפים מכל העולם בתחרות שנערכה במסגרת כנס הסייבר העולמי RSA 2022 בסן פרנסיסקו. החברה השיקה לאחרונה את הדפדפן המאובטח הראשון למובייל והכריזה על שותפויות עם שתי החברות המובילות העולם באבטחת מכשירי קצה: מיקרוסופט ו-CrowdStrike.

Advertisement

עופר בן-נון, מנכ"ל טאלון סייבר סקיוריטי: "החברות המובילות בעולם עוברות לניהול המערכות שלהן מרחוק באמצעות האינטרנט ויוצרות דרישה עצומה ומיידית לפלטפורמה שתאפשר לעובדים גישה מאובטחת מבלי לשנות את הדרך בה אנשים עובדים. הקמנו את הצוות ואת הטכנולוגיה הייחודיים שיאפשרו לטאלון לקבוע סטנדרט חדש של אבטחה עבור עולם העבודה המודרני. הפתרון שפיתחנו המבוסס על האפליקציה הפופולרית ביותר בארגונים – הדפדפן. סבב הגיוס החדש יאפשר לנו להמשיך ולהראות מדוע הרכיב המבוקש ביותר הוא הדפדפן הארגוני המאובטח של טאלון."

ריצ'רד סיוואלד, מייסד ושותף מנהל ב-Evolution Equity Partners, שהובילה את סבב הגיוס: "המילה חדשני נזרקת לעתים קרובות בתחום הסייבר, אבל עם טאלון זהו תיאור מדויק. מעולם לא ראיתי חברה יוצרת, מובילת קטגוריה באופן כה בטוח ועם יכולת משיכה כה מהירה של לקוחות. לטאלון יש פוטנציאל להפוך לאחת החברות המובילות בתעשיית האבטחה העולמית, וזה כבוד עבורי לעזור לה בדרכה ולהצטרף למועצת המנהלים של החברה."

ג'ורג' קורץ, מייסד ומנכ"ל CrowdStrike, שהשקיע בחברה בשלבים המוקדמים והרחיב כעת את השקעתו: "סביבת איומי הסייבר של היום היא מסובכת, אבל הגישה של ארגון לתחום האבטחה לא צריכה להיות מסובכת אף היא. על ידי אספקת הגנה ברמה הארגונית דרך דפדפן TalonWork, טאלון הופכת את האבטחה לפשוטה ויעילה עבור לקוחותיה."

"כשהשקנו את Ballistic, אחת מהמשימות שקבענו לעצמנו היא למצוא ולשתף פעולה עם חברות שיש להן את הטכנולוגיה ואת היכולות לשנות את עולם אבטחת הסייבר, וטאלון מתאימה לכך באופן מושלם," אמר ג'ייק סייד, מייסד שותף ומנהל ב-Ballistic Ventures. "הדפדפן הפך לכלי החשוב ביותר לעובדים כיום, וטאלון עושה את מה שמעט מוצרי אבטחה עושים. היא מציעה את היתרונות של אבטחה חזקה, חוויית משתמש נוחה ועלות נמוכה עבור הארגון. הצוות והפתרון של טאלון הם מהחזקים ביותר שנתקלתי בהם, וסבב הגיוס הנוכחי יעזור להביא את החברה לגבהים חדשים".

צילום: טאלון סייבר סקיוריטי.

Advertisement