Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

קספרסקי מחזקים את פתרון אבטחת המידע לעסקים קטנים

פורסם

ב-

מוקדם יותר השנה ביצעה קספרסקי בפעם הראשונה פניה לעסקים קטנים ובינוניים עם פתרון עסקי הכולל מערכת ניהול מרכזית, ומאפיינים משלימים לשמירה על שלמות אבטחת המידע. כעת קספרסקי מכריזה על פניה לנתח "העסקים הקטנים מאוד" – של עד 25 עובדים. הייחוד המרכזי של הפתרון טמון בתמחור שלו. פתרון Kaspersky Small Office Security תומך בעד 25 רשיונות משתמשים בכל עסק, כולל מחשבים אישיים, שרתי קבצים, ומכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד. כל רישיון משתמש כולל הגנה על מחשב אחד ומכשיר נייד אחד, כך שעסק יכול לרכוש הגנה עבור 10 עובדים, כשהוא מגן למעשה על 10 מחשבים אישיים ו-10 מכשירים ניידים.

 על פי הערכות IDC, ישנם יותר מ- 75 מיליון עסקים בעולם אשר מעסיקים פחות מ- 10 עובדים. "עסקים קטנים " אלה יגלגלו מיליוני ומיליארדי דולרים בשנת 2014. ועדיין, מגזר עסקי זה לא טופל כראוי מצד ספקי אבטחת מידע, שאינם מציעים מוצרים שהותאמו לעסקים אלו. כתוצאה, נדרשו בעלי עסקים קטנים להשתמש במוצרים שיועדו למשתמשים פרטיים ואשר אינם עונים כראוי על צרכים עסקיים, או נדרשו להשתמש בגרסאות רזות של מוצרים ארגוניים שאינם נוחים לניהול ומאלצים אותם לשלם על מאפייני אבטחת מידע שאין להם צורך בהם. בעלי עסקים קטנים יכולים למצוא הסברים וטיפים שיסייעו להם לבחור את פתרון אבטחת המידע המתאים עבורם בעמוד  small business web page של מעבדת קספרסקי.

מעבדת קספרסקי ממשיכה את מחויבותה למגזר העסקים הקטנים, שהחלה עם הגרסה הראשונה של Kaspersky Small Office Security שיצאה ב-2010. זו הייתה השנה בה נבנה הפתרון העצמאי הראשון שתוכנן במיוחד עבור סטרטאפים ועסקים בצמיחה, מאפיין ייחודי שקיים גם בגירסה החדשה. מעבדת קספרסקי המשיכה לאורך השנים לשפר ולשדרג את הפתרון, אשר זיכה את החברה במספר פרסים של ארגונים עצמאיים, כולל מעבדת Dennis Technology ב- 2012 ו- 2013. למעשה, הדוח האחרון של Dennis Technology שפורסם באוקטובר 2013, דירג את Kaspersky Small Office Security כפתרון המדויק והיעיל ביותר נגד קוד זדוני עבור עסקים קטנים, הרבה לפני ארבעת המוצרים המתחרים שנבחנו. הגרסה החדשה של Kaspersky Small Office Security  כוללת מספר מאפיינים חדשים, ומגוון שדרוגים טכנולוגיים, בהם:Safe Money להגנה על פעולות בנקאיות, תמיכה מוגברת במכשיר אנדרואיד כולל מערכת לאיתור ומחיקה במקרה של גניבה. המערכת גם כוללת את Automatic Exploit Prevention– טכנולוגיה ייחודית המנטרת פעילות של תוכנות שכיחות ומטפלת בחריגות הנובעות מניסיון ניצול פירצה, ואת מנהל סיסמאות המאפשר לעובדים להשתמש ב "סיסמת מאסטר".  מנהל הסיסמאות של קספרסקי יאחסן את הסיסמאות בכספת מוצפנת, וימלא אוטומטית את הסיסמה המתאימה כאשר יידרש. הוא גם יכול ליצור סיסמאות מאובטחות בהתאמה אישית עבור חשבונות חדשים, כך שעובדים לא יתפתו להשתמש באותה סיסמא בשנית, ויאפשר לעובדים ליצור גרסא מאובטחת ניידת של כספת הסיסמאות על גבי זיכרון נייד.

 גיבוי מקוון הוא מאפיין חשוב לעסקים קטנים, אשר  יכולים באמצעות הפתרון לשמור את המידע הקריטי שלהם באופן מאובטח בענן, בדיסק קשיח מקומי או בשרת. 

לדברי סמנכ"ל הטכנולוגיות של מעבדת קספרסקי, ניקוליי גרבניקוב: "פתרון Kaspersky Small Office Security הוא אחד מהדוגמאות הטובות ביותר לדרך בה ניתן להכניס את טכנולוגיות האבטחה הטובות ביותר בתעשייה אל תוך פתרון ידידותי אחד, שגם בעל ידע בסיסי במחשוב יכול להבין. קיצור עקומת הלימוד תמיד היה יעד חשוב במוצרי העסקים הקטנים שלנו, והגרסה האחרונה של Kaspersky Small Office Security מבטיחה כי בעלי עסקים יכולים לרכוש את המוצרים בעת הפסקת הצהריים, ולהתקינם במלואם עד סוף יום העבודה".

המאפיין החשוב ביותר של Kaspersky Small Office Security הוא קלות השימוש, שהופך את טכנולוגיות ההגנה המתקדמות לנגישות וברורות לשימוש. הפשטה של מאפיינים כגון הצפנת נתונים ושליטה במדיניות גלישה, באמצעות תפריטי "אשף" והפעלת אפשרויות בהקלקה אחת, הופכים את הטכנולוגיות לזמינות עבור עסקים בכל גודל.

Advertisement

Continue Reading