אלוט, ספקית של פתרונות חדשניים לניתוח רשת ואבטחה עבור ספקיות שירותי תקשורת ועסקים ברחבי העולם, חשפה ביקוש גובר מצד גופים רגולטוריים בפתרונות Visibility and Control על תעבורת הרשת בהיקפים גבוהים.

במהלך המחצית הראשונה של 2019, דיווחה אלוט על עלייה עקבית במספר הפניות מגופים רגולטוריים מגוונים מרחבי העולם. מגמה זו באה לידי ביטוי בכלל האזורים ועל פני מגוון סוגי פתרונות, עם התמקדות בדרישות לתפוקה גבוהה, פריסה מהירה ופלטפורמה רב שימושית וגמישה. העלייה במספר הפניות כוללת דרישה לפתרונות כגון:

בחודשים האחרונים מספר של גופים רגולטוריים החל במנהלות אזוריות ועד לגופים לאומיים, בחרו בפתרונות של אלוט על פני המתחרים עם עסקאות רבות בשלבי פיתוח שונים. על מנת לעמוד בביקוש הגובר, אלוט השקיעה רבות בפיתוח דור חדש של יכולות DPI בתפוקה גבוהה הניתנות למדידה מדורגת בזמן אמת, הנשענות על למידת מכונה מבוססת בינה מלאכותית.

"העלייה בדרישה לפתרונות Visibility and Control על תעבורת הרשת מגופים רגולטוריים הינה התפתחות חיובית מאוד בשוק הממשיך לצמוח בשעה בה האיומים ממשיכים להתפתח, ובזמן בו הטכנולוגיה שלנו מתקדמת" אומר רונן פריאל סמנכ"ל אסטרטגיית מוצר באלוט. "על מנת לעמוד בדרישה הגוברת ולהבטיח כי הפתרונות שלנו ימשיכו לספק את רמות הביצוע, היציבות והבטיחות הגבוהות ביותר, אלוט גייסה שורה של צוותים חדשים הכוללים מומחי אבטחת סייבר מנוסים".