אודי מוקדי מנכ"ל סייברארק באירוע השנתי Impact 2021

מוקדי הציג בכנס מגמות עיקריות שישפיעו על ענף הסייבר בחודשים הקרובים, ומספר חידושים של החברה הנותנים מענה לאתגרי אבטחת הזהויות:

"הזהות היא שדה הקרב החדש", כך אמר אודי מוקדי, מנכ"ל ויו"ר סייברארק בכנס הלקוחות השנתי של החברה, Impact Live 2021, בו השתתפו אלפי מקצוענים מתחום אבטחת הסייבר. 

מוקדי הציג שלוש מגמות עיקריות שישפיעו על הענף בחודשים הבאים ועודד את המשתתפים להתמקד ולהתמיד במסלול בתקופה שבה, "הדרישות מכל אחד מאיתנו, אנשי אבטחת הסייבר, להגן על ארגונים, על פעולות ממשל ואורח חיים, גבוהות מאי פעם." להלן המגמות:

סייברארק הופכת את אבטחת הזהויות– מחזון למציאות

מאז שחשפה את חזון אבטחת הזהויות בכנס IMPACT בשנה שעברה , סייברארק ניהלה  שיחות רבות עם בכירים בתחום אבטחת הסייבר. לדיונים אלה יש ערך רב בעיצוב האסטרטגיה של החברה ובסיוע בהפצת תפיסת העתיד שלה בתעשייה", אמר מוקדי.

מינוף התובנות האלו – במקביל להתמקדות בחדשנות – הם שהביאו להרחבה, בשנה האחרונה, של פלטפורמת אבטחת הזהויות של סייברארק (CyberArk Identity Security Platform) לכלל מערך מקיף של פתרונות תוכנה כשירות (SaaS) ושירותים המוטמעים על-ידי הלקוח (self-hosted). פתרונות אלה מתמקדים בניהול גישה פריבילגית, כאשר הפלטפורמה מספקת ללקוחות גישה אחודה והוליסטית לאבטחת גישה קבועה או דינמית של כל משתמש, בכל סוגי היישומים או המערכות, מכל מקום ומכל מכשיר.

כעת, סייברארק  חושפת חידושים נוספים בפלטפורמת התוכנה והשירותים על מנת לאפשר לארגונים לאבטח גישה למשאבים בסיכון גבוה ולהבטיח הגנה מורחבת בסביבות ענן והיברידיות. החידושים האלה מרחיבים את מחויבות סייברארק ללקוחות הנמצאים בעיצומה של טרנספורמציה דיגיטלית, מיישמים יוזמות הגירה לענן, מאמצים גישת אפס אמון, וחשוב מכך, מגנים מפני מתקפות סייבר מתקדמות. 

בין החידושים:

צילום: קרולין מגוויר