Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

טכנולוגיות אבטחת המידע והתקשורת של HPE ישולבו במועדון הכדורגל ברצלונה

פורסם

ב-

אנטוניו נרי, נשיא ומנכ"ל HPE יחד עם ג'ואן לפורטה, נשיא מועדון הכדורגל ברצלונה

מועדון הכדורגל ברצלונה ו-HPE חתמו על הסכם שותפות לארבע שנים במסגרתו תשולבנה טכנולוגיות HPE במועדון

מובילת הטכנולוגיה העולמית הופכת לשותפת Edge-to-Cloud הרשמית החדשה של המועדון. פתרונות HPE יאפשרו לברצלונה לבצע ניתוח נתונים בזמן אמת ופתרונות אבטחה משולבים.

מועדון הכדורגל ברצלונה (FC Barcelona) ו-Hewlett Packard Enterprise (HPE) חתמו על הסכם שותפות במסגרתו HPE תהפוך לשותפת Edge-to-Cloud הרשמית החדשה של Espai Barça –פרוייקט הטרנספורמציה שעוברים כל מתקני קבוצת ברצלונה – לארבע העונות הבאות, עד 30 ביוני 2028.

במסגרת הברית האסטרטגית שמטרתה לחולל מהפכה של חוויית הצופים בספורט, המתקנים החדשים של Barça יצוידו בסביבה טכנולוגית ברמה עולמית ויכללו את הפתרון HPE Aruba Networking ואת הענן HPE GreenLake, המאפשרים ניתוח נתונים בזמן אמת וליישם פתרונות אבטחה משולבים.

השותפות בין המועדון ו-HPE מבוססת על אימוץ הגישה של HPE לקישוריות קצה וטכנולוגיית ענן, שתאפשר לערוצי Espai Barça להציע שירותים וחוויות מותאמים אישית לאוהדים, מה שיקבע סטנדרט חדש לעתיד אירועי הספורט והבידור. ההסכם הוא חלק מתוכנית החסות הקשורה ל- Spotify Camp Nou העתידי והתאפשר הודות למטרות המשותפות לצייד את האצטדיון העתידי בטכנולוגיות החדישות ביותר.

Advertisement

חדשנות טכנולוגית המשפרת את חווית האצטדיון

מועדון הכדורגל ברצלונה מחויב להפוך את Espai Barça למרכז בינלאומי לחדשנות, כאשר השותפות עם HPE היא דוגמה המדגישה את המחויבות לאימוץ טכנולוגיות חדשניות שישפרו את החוויה של החברים והאוהדים אשר יבקרו במגרש הספורט העתידי. בתמיכתה של HPE, Espai Barça יעמוד בחזית החדשנות הטכנולוגית בעולם הספורט, מה שישפר כל היבט של חוויית האצטדיון, מההגעה למתחם ועד לסיומו של כל משחק או אירוע. האוהדים ייהנו משירותים חדשים, כמו משחוק (gamification) ומציאות מדומה. בנוסף, קבוצות מכל מחלקות המועדון יכולות להרוויח מיכולות ניתוח מתקדמות כדי לייעל את ביצועי המשחק והאסטרטגיה.

כחלק מההסכם, HPE תטמיע את HPE GreenLake Private Cloud Enterprise עם שרתי מרכז הנתונים והאחסון של HPE ו-HPE Aruba Networking, כולל פתרונות מתקדמים לקמפוסים ומרכז נתונים מאובטח המותאם ל-AI. הרשת מספקת בסיס משותף של zero trust עבור צוותי התקשורת והאבטחה של מועדון הכדורגל ברצלונה ומאפשרת נראות מקצה לקצה ומדיניות אבטחה גלובלית שניתן לאכוף בקצה הרשת. מרכז הנתונים מצויד במתגי השירותים המבוזרים המתקדמים ביותר כדי לספק מסגרת אבטחה ברמה מתקדמת לחיבור בין שרתים, מה שמשפר את ההגנה והנראות של האבטחה.

כמו כן, HPE תפרוס רשת אלחוטית מאובטחת ומתקדמת במהירות גבוהה ב- Spotify Camp Nou כדי לספק את חוויית הלקוח הטובה ביותר ליותר מ-100,000 אוהדים בזמן שהותם באצטדיון, עם תוכניות עתידיות לשילוב 5G פרטי עבור יישומי ליבה. יתר על כן, HPE GreenLake Private Cloud Enterprise מבצע מודרניזציה של תשתית ה-IT של האצטדיון כדי לספק ניהול פשוט יותר של עומסי עבודה, אוטומציה משופרת, אבטחת נתונים מוגברת, גמישות וזמינות. 

Espai Barça הוא יותר מאצטדיון

Advertisement

Espai Barça הוא פרויקט מהפכני בעולם הספורט והבידור אשר מפתח מחדש את כל מתקני מועדון הכדורגל ברצלונה – כולל Spotify Camp Nou שהפך לסימן היכר – והופך אותו למתחם הספורט הטוב ביותר הנמצא במרכזה של עיר גדולה. ההסתמכות על הניסיון של HPE ביישום הטכנולוגיות העדכניות ביותר תהווה חלק חיוני מהחוויה המותאמת שהמבקרים במגרש הספורט יוכלו ליהנות ממנה.

משמעות ההסכם בין ברצלונה ל-HPE היא כי שני הצדדים יוכלו לאחד כוחות במסע לעבר ההתפתחות הדיגיטלית של המועדון, להבטיח אינטראקציה דיגיטלית מאובטחת וקישוריות בתוך האצטדיון ולהפוך את Espai Barça לא רק לסמל של מצוינות ספורטיבית, אלא גם למגדלור של חדשנות טכנולוגית.

ג'ולי גויו, סגן נשיא תחום השיווק של מועדון הכדורגל ברצלונה, אמר כי, "השותפות עם HPE מהווה צעד לקראת יצירת סביבה מחוברת ומאובטחת בצורה דיגיטלית עבור Espai Barça. הניסיון המקיף של HPE בטכנולוגיות קישוריות וענן משמעו כי נוכל להציע לחברים, לאוהדים ולתומכים שלנו חוויות מותאמות אישית ובכך, לשפר משמעותית את האינטראקציה שלהם עם המועדון בימים של משחקים ב- Spotify Camp Nou וגם בפעילויות השונות שיאורגנו במגרש הספורט העתידי".

אלפרדו יפז, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל אזור אמריקה הלטינית ודרום אירופה בHPE, הוסיף  כי, "הטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מהצמיחה וההתרחבות הגלובלית של הספורט ומקידום החדשנות. HPE שמחה לשמש כשותפת ה-Edge-to-Cloud הרשמית של אחד ממועדוני הכדורגל המובילים בעולם כדי לשפר את חוויית המבקרים והאוהדים שלו ולספק טכנולוגיה חדשנית ביותר ל- Espai Barça ול- Spotify Camp Nou האייקוני".

Advertisement
Continue Reading