Connect with us

מוצרי אבטחת מידע

סופוס משיקה שירות זיהוי ותגובה מנוהלים (MDR) עבור Microsoft Defender

פורסם

ב-

סופוס השיקה את Sophos Managed Detection and Response (MDR) for Microsoft Defender. הפתרון מציע יכולות תגובה עוצמתיות ם המשתמשים ב-Microsoft Security. שירות הזיהוי  והתגובה המנוהלים (MDR) מוסיף שכבת קריטית של הגנה 24/7 לחבילת האבטחה של Microsoft עבור נקודות קצה, SIEM, ענן ופתרונות אחרים המספקים הגנה מפני פרצות נתונים, תוכנות כופר והתקפות סייבר יריבות אחרות בזמן אמת.

"טכנולוגיית Baseline security לבדה אינה מספיקה כדי להביס תוקפים נחושים שימצאו דרכים לחדור לארגון, כפי שמעידים המקרים שצוות התגובה לאירועים שלנו מנהל. תוקפי סייבר הם הזן העקשני ביותר, וארגונים זקוקים לשכבת אבטחה אנושית כדי לבצע ציד איומים, לזהות התנהגויות של תוקפים המנסים להתחמק מכלי אבטחה ולהגיב לחיסול התקפות במהירות ובדיוק ", אמר ראג'ה פאטל, סגן נשיא בכיר למוצרים ושירותים מנוהלים בסופוס. "במקום לאלץ אותם להחליף טכנולוגיות קיימות, אנחנו תומכים בארגונים ובצרכים המדויקים שלהם – לא משנה באילו פתרונות אבטחה הם כבר משתמשים. זו גם הזדמנות אדירה עבור שותפי Microsoft Security להבטיח שהלקוחות מוגנים באופן מלא וממקסמים את הפריסות הקיימות שלהם."

Sophos MDR for Microsoft Defender  משלב טלמטריה ממגוון רחב של כלי אבטחה עבור Microsoft Security. בניגוד להצעות MDR אחרות המגבילות את התמיכה ב- Microsoft Defender for Endpoint או Microsoft Sentinel ומספקות יכולות תגובה מינימליות לאיומים, ה- MDRשל סופוס מחזק את חבילת האבטחה הרחבה יותר של Microsoft, הכוללת:

הטלמטריה ממקורות אלה מאוחדת באופן אוטומטי, מתועדפת ומתואמת עם תובנות מה- Sophos Adaptive Cybersecurity Ecosystem  ופעילות מודיעין האיומים של Sophos X-Ops המונה יותר מ -500 אנליסטים, ציידי איומים, צוותי תגובה, מדעני נתונים ומומחים אחרים של סופוס ברחבי העולם. זה מאפשר לצוות התפעול של Sophos MDR לזהות ולעצור יותר איומים מאשר כלי האבטחה של Microsoft Security – או כל טכנולוגיית אבטחה אחרת.

"65% מהארגונים חוו אירוע כופר משמעותי ב-12 החודשים האחרונים למרות השקעות משמעותיות בכלי אבטחה, על פי מחקר של IDC. לעתים קרובות אלו הם לא הכלים אלא הגורם האנושי. רוב צוותי ה-IT והאבטחה עובדים שעות מרובות, עם מחסור בכוח אדם ומשאבים מוגבלים. הם לא יכולים למיין ולטפל במבול היומי של התראות כדי לקבל את ההגנות הרצויות שהובטחו מהשקעות בכלי האבטחה הקיימים שלהם", אמר פרנק דיקסון, סגן נשיא Security and Trust research practice ב-IDC. "עבור ארגונים הממנפים את חבילת האבטחה של Microsoft security  , Sophos MDR מסייעת להם לממש את התוצאות שקיוו להן מהשקעות הסייבר הקיימות."העיקרון המנחה שלנו הוא לספק את תוצאות האבטחה הטובות ביותר עבור הלקוחות שלנו. התקדמויות טכנולוגיות כמו גילוי ותגובה מורחבים (XDR) ובינה מלאכותית גנרטיבית מניעות אבטחה יעילה יותר, אך האלמנט האנושי נותר מרכיב קריטי לעצירת איומים מתקדמים", אמר קירון ניושם, מנהל טכנולוגיות ראשי – אבטחת סייבר ב-Softcat. "אנחנו מאוד מרוצים מהאופן שבו Sophos MDR מסייעת ללקוחותינו להתגבר על המחסור הגובר בכישרונות ועל פער המיומנויות המתרחב כדי לספק את תוצאות אבטחת הסייבר הטובות ביותר האפשריות, ללא תלות בגודל, במבנה או בהשקעות הטכנולוגיות הקודמות של הלקוח ". Sophos MDR הוא מוצר ה-MDR הנפוץ ביותר עם יותר מ -17,000 לקוחות בכל גודל ובכל מגזר, והוא פתרון ה-MDR בעל הדירוג הגבוה והביקורות הגבוהות ביותר ב-Gartner Peer Insights ו-G2. זהו שירות ה-MDR היחיד שניתן לשלב בפריסות אבטחה קיימות של משתמשי קצה מצד שלישי, כמו גם במוצרי סופוס. בנוסף למיקרוסופט, ארגונים יכולים גם לשלב מקורות טלמטריה מעשרות ספקים אחרים, כולל Amazon Web Services (AWS), Google, CrowdStrike, Palo Alto Networks, Fortinet, Check Point, Okta, Darktrace ורבים אחרים, דרך Sophos Marketplace.

Advertisement
Up Next

סופוס: כ-75% ממתקפות כופר על ארגוני בריאות הסתיימו בהצפנת המידע

Don't Miss

Rockwell Automation מכריזה על שיתוף פעולה עם פורטינט כדי לאבטח את סביבות הרשתות התפעוליות

Continue Reading