Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

פורטינט משיקה את גרסת FortiOS 6.4

פורסם

ב-

פורטינט השיקה את ה-FortiOS 6.4, הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה עבור התקני ה-FortiGate המפעילה את מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה. עם למעלה מ-350 תכונות חדשות, מערכת ה-FortiOS 6.4 כוללת יכולות אוטומציה, גדילה, ביצועים ובינה מלאכותית חדשות המאפשרות לספק הגנה מלאה לאורך כל התשתית הדיגיטלית.   

חדשנות דיגיטלית משנה את כל התעשיות ומאפשרת לארגונים להאיץ את העסקים שלהם, להפחית עלויות, לשפר את היעילות ולספק חוויות טובות יותר ללקוחות. יחד עם זאת, השיבוש הנגרם עקב החדשנות הדיגיטלית מביא עמו גם סיכוני אבטחה רבים יותר הנובעים משטח התקיפה המתרחב, האיומים המתקדמים, עלייה במורכבות של שילוב בין מערכות שונות ודרישות התאימות הגוברות שאיתן מתמודדים ארגונים כיום.

גרסת ה-6.4 החדשה כוללת מאפיינים אשר תוכננו כדי לתמוך בחדשנות הדיגיטלית של הארגונים לאורך עמודי התווך של מארג האבטחה של פורטינט וניתוח האיומים על ידי מעבדות FortiGuard:

רשת המבוססת על אבטחה – אבטחה והאצה של הרשת וחווית המשתמש באמצעות:

 • ממשק ניהול חדשני עבור ה-SD-WAN האינטואיטיבי החדש וניתוח היישומים החדשני ב-Fabric Management Center לפישוט ואוטומציה של פריסות ה-Secure SD-WAN.
 • אופטימיזציה של יישומי SD-WAN בזמן אמת באמצעות FortiGate כדי לאפשר חווית יישומים עסקיים רציפה וגמישה.
 • שילוב ה-Security Fabric בתוך סביבות של VDOM’s.
 • שיפור מנועי ה-Web Gateway וה-IPS כדי לאפשר הגנה טובה יותר ולפשט פעולות מנהלתיות.
 • יכולות SD-Branch משופרות עם בקר FortiAP ותפעול פשוט יותר של קישורי LTE באמצעות ניהול משולב יחד עם FortiExtender ומגוון פתרונות FortiAP הכוללים מודלים של WiFi 6.

גישת Zero-trust – זיהוי ואבטחת משתמשים ומכשירים הנמצאים בתוך הרשת ומחוצה לה:

 • נראות מוגברת של מכשירים לאורך מארג האבטחה של פורטינט באמצעות התממשקות ה-FortiNAC לתוך ה-Fabric Topology Map ויחד עם ה-FortiAnalyzer.
 • יצירת פרופילים משופרת של התקני קצה בתוך ה-FortiNAC הכוללת נראות טובה יותר עבור מערכות Linux, ופישוט הטמעת גישת zero-trust עם יכולות כמו איתור IoT וסגמנטציה אוטומטיים כדי להפחית את המורכבויות הכרוכות באבטחת התקני IoT.
 • זיהוי וניהול משופרים באמצעות ה-FortiManager בסביבת Docker עבור FortiAnalyzer Cloud המספקים שיפורים במהלכי העבודה הכוללים הוספת SAML ב-FortiAuthenticator בפתרון 2FA עם ה-FortiToken Cloud.
 • נראות וניהול בתוך הרשת ומחוצה לה באמצעות FortiClient Agent Telemetry עבור התקנים בתוך הרשת ו-VPN מאובטח, יחד על גישה מאובטחת מחוץ לאתר עם ה-FortiGuard Cloud.

אבטחת ענן דינמית – אבטחה ובקרה על תשתית הענן והיישומים:

 • הגנת יישומי ענן רחבה יותר עם כיסוי אבטחה מוגבר עבור ה-Office 365 באמצעות התממשקות עם FortiMail ו-FortiCASB; יכולות לימוד מכונה חדשניות של ה-FortiWeb המספקות הגנה רציפה של היישומים הפועלים בכל מקום. FortiWeb ניתן לפריסה כהתקן פיזי או ווירטואלי, כ-SaaS בענן ציבורי או פרטי או כקונטיינר Docker.
 • יעילות אבטחת רשת ענן חזקה יותר באמצעות תמיכה של מקרי שימוש ענן היברידי, כולל SD-WAN עבור AWS Outposts ו-GCP Anthos תוך שימוש ב-FortiGate VM, ויכולות תיקון אוטומטיות עם ה-FortiGate VM Cloud IDC.
 • יכולות הגנת עומסי עבודה משופרות ונראות multi-cloud באמצעות FortiCWP ופעולות אבטחה יעילות של מהלכי העבודה.

פעולות אבטחה מבוססות AI – מניעה, איתור ותגובה לאיומי סייבר בצורה אוטומטית:

 • יכולת איתור ומניעת איומים חדשה ומתקדמת בנקודת הקצה עם יכולות AV של הדור הבא, עם השלמה של הקשחת נקודות הקצה של FortiClient יחד עם למידת מכונה מבוססת NGAV, הגנה בזמן אמת נגד תוכנות כופר והיכולת לנטרל איומים ב-FortiEDR.
 • אוטומציה מוגברת ב-FortiAnalyzer וב-FortiSIEM, כמו גם אורקסטרציה מלאה של ה-FortiSOAR החדש כדי להפחית את נטל ה-SOC וחשיפת החברה.
 • תוספת למארג האבטחה של ציד איומים דינמי והגדלת הצוותים כדי להרחיב את צוותי האבטחה המוגבלים מבחינת משאבים באמצעות שירותי הניטור וה-IR מרחוק של פורטינט, הזמינים 24×7.

מעבדות FortiGuard – חבילת האבטחה Fortinet 360 Protection של מעבדות FortiGuard מספקת הגנה מלאה של שירותי תפעול, תמיכה ואבטחה כדי לאפשר ללקוחות לבצע פריסה בקלות ולהרוויח מכוחו המלא של מארג האבטחה של פורטינט, המותאם גם לפריסות SD-WAN.

 • שירותים חדשים בחבילת ה-Fortinet 360 Protection מאפשרים להוסיף ממשק ניהול רחב עבור SD-WAN, זיהוי וסגמנטציה אוטומטיים של התקני IoT, יחד עם אוטומציה של פעולות עם ה-IP Address Management לאורך מארג האבטחה.
 • שיפורים חדשים בשירות דירוג האבטחה (Security Rating) של חבילת ה-360 Protection מאפשרים ללקוחות לזהות ולתקן בצורה יזומה פערי קונפיגורציה, טיוב חוקה, אבטחה ותאימות ומשמשים כקריטריון בתעשייה כדי להעריך אסטרטגיות השקעה.

מערכת ה-FortiOS משמשת כאבן הפינה של מארג האבטחה של החברה והיא מערכת ההפעלה בתחום הסייבר הנמצאת בשימוש הרחב ביותר עם למעלה מ-5.4 מיליון יחידות אשר נשלחו עד כה. פורטינט היא המובילה היחידה בתחום האבטחה אשר פיתחה את טכנולוגיית ה-SPU עבור מעבדי ה-ASIC, ומציעה את הביצועים הטובים ביותר ואת ערך העלות בתעשייה עם מדרוג מחשוב האבטחה אשר נע בטווח של בין פי 3 ועד לפי 47 ביחס לביצועים של גישות תוכנה אחרות. 

בכל יום, מעבדות FortiGuard של פורטינט עושות שימוש במערכות הבינה המלאכותית ולמידת המכונה היעילות והמוכחות ביותר בתעשייה כדי לעבד ולנתח מעל ל-10 מיליארד אירועים ולשלוח מודיעין איומים אשר ניתן לפעול לגביו ללקוחות החברה. השילוב בין טכנולוגיית ה-SPU הייעודית של ה-FortiOS ומודיעין האיומים מבוסס הבינה המלאכותית מדגים את מחויבותה של פורטינט לחדשנות והצטיינות בתחום אבטחת הסייבר. 

Advertisement

כריס רודריגז, מנהל מחקר, מוצרי אבטחת סייבר ב-IDC, אמר כי, "פלטפורמת אבטחת סייבר כמו מארג האבטחה של פורטינט יכולה להפחית את תקורת הניהול, הקונפיגורציה והאורקסטרציה, תוך ביסוס יציבת אבטחה חזקה בהשוואה לגישות מקוטעות קיימות. ארגונים רבים יותר מתרחקים ממוצרים נקודתיים לטובת גישה המבוססת על פלטפורמה אשר יכולה להתאים את קנה המידה למאמצי החדשנות הדיגיטלית ולאפשר לכלי האבטחה השונים לראות זה את זה, לחלוק מידע ולהיות מנוהלים באמצעות ממשק משותף".

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, "השקת ה-FortiOS 6.4 מאפשרת לנו להמשיך לבנות את מארג האבטחה של פורטינט כדי לספק מהלכי עבודה אוטומטיים לאורך ווקטורים ותשתיות המועדים להתקפות מרובות. בשילוב עם אחת ממערכות שותפי הטכנולוגיה הגדולות ביותר בתעשייה, צוות מחקר וניתוח מוביל ואקו-סיסטם אבטחה משולב וחכם, פורטינט מספקת את פלטפורמת אבטחת הסייבר המקיפה ביותר בשוק".

Continue Reading