Connect with us

מוצרי אבטחת מידע

פורטינט משיקה את דגם ה-FortiGate 1800F עם סגמנטציה פנימית דינמית

פורסם

ב-

פורטינט השיקה את ה-FortiGate 1800F, המבוסס על מעבד NP7 כדי לאפשר לארגונים הגדולים ביותר לקבל סגמנטציה פנימית אמיתית, יחד עם יכולות סקלאביליות , ביצועים, איתור ואכיפה חסרות תקדים.

רשתות פתוחות מאפשרות להאקרים תנועה חופשית וגישה למשאבים

במרכזי הנתונים של היום, הארכיטקטורות של ארגוני אנטרפרייז רבים מבוססות על תשתיות של נתבים ומתגים בעלי ביצועים גבוהים מבלי שהם משלבים כדי לסייע לגמישות בסביבה שכזו, רשתות הפכו בהדרגה לשטוחות ופתוחות יותר, דבר אשר יצר, במקרים רבים, הטמעת אבטחה בסיסית ומוגבלת לרשתות LAN ורשתות וירטואליות. לכן, במקרה של פרצת אבטחה, האקרים יהיו מסוגלים לנוע בחופשיות ולקבל גישה חופשית למשאבים ונתונים ברגע שהם יעברו את תחום אבטחת הרשת. מעבר לכך, המחסור בתשתית אבטחה ברשת הפנימית מגביל משמעותית את הנראות של הארגון בכל הנוגע להתנהגות חשודה של התעבורה וזרימת הנתונים, דבר המעכב את היכולת לאתר פרצה. לכן, ארגונים רבים עברו לסגמנטציה פנימית של הרשת כדרך להשיב שליטה על הרשתות המתפתחות שלהם וכדי לשפר את הנראות ואת האבטחה.

סגמנטציה פנימית דורשת ביצועים קיצוניים

ביצועי אבטחה הם האתגר החדש אשר צץ בקרב ארגוני אנטרפרייז אשר מנסים לבצע סגמנטציה מוצלחת של הרשת שלהם. הארגונים כיום מתמודדים עם דרישות ביצועים חסרות תקדים של התשתית שלהם, אשר לעיתים לא ניתן להתמודד עמן באמצעות פתרונות האבטחה הקיימים. עבור מרבית הארגונים, יישומי אבטחה מסורתיים המבוססים על מעבדי CPU או חומרה מהמדף הנועדו להפעיל מספר מנועי אבטחת מידע שהפכו לצוואר בקבוק עבור התשתית, כאשר התוצאה היא חווית משתמש וחווית יישומים ירודות. במילים פשוטות, ביצועי האבטחה של אתמול כבר לא מספיקים כדי לאבטח את הארגונים המתמודדים עם קצב החדשנות העסקית של היום. כדי לעמוד בדרישות יוצאות הדופן של אבטחת מרכזי הנתונים וכדי לאפשר גישת רשת המבוססת על אבטחה, פורטינט מציגה את ה-FortiGate 1800F NGFW.

Advertisement

FortiGate 1800F מספק ביצועים גבוהים וסגמנטציה פנימית

ה-FortiGate 1800F מבוסס על NP7 – הדור ה-7 של מעבד הרשת של פורטינט, אשר תוכנן כדי לאפשר לארגונים גדולים להתמודד עם רמות עצומות של נתונים ודרישות יישומים. ה-NP7 מציע לארגונים הגדולים ביותר את היכולת לבצע סגמנטציה ולהשיק שירותים, לנהל סיכונים פנימיים וחיצוניים ולשמר את חווית המשתמש. FortiGate 1800F הינו חלק משמעותי ממארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט והוא מאפשר חלק מדירוג מחשוב האבטחה הגבוה ביותר הקיים כיום:

ניהול סיכוני אבטחה פנימיים – מרבית התקני הפיירוול אינם מסוגלים לספק ביצועים מהירים מספיק כדי לאפשר סגמנטציה פנימית. עם ממשקים מרובים במהירות גבוהה של 40G וביצועי הגנת האיומים הטובים ביותר בתעשייה, ה-FortiGate 1800F מאפשר לארגונים לבצע סגמנטציה של הרשת שלהם כדי לנהל סיכוני אבטחה פנימיים. בנוסף לכך, FortiGate 1800F מתאים את עצמו בצורה חכמה למשתמשים, התקנים ויישומים– ללא תלות במיקום שלהם, בין אם הם נמצאים באתר המקומי או בשירותי ענן – וכך, מספק איתור ואכיפת איומים אוטומטי.

האצת קישוריות לשירותי ענן – הצפנת IPsec צריכה להיות בעלת ביצועים גבוהים כדי לאפשר להאיץ את הקישוריות לשירותי ענן עבור ארגונים אשר עושים שימוש בעננים רבים עבור שירותי IaaS ו-SaaS. FortiGate 1800F מציע את דירוג מחשוב האבטחה הגבוה ביותר של פי 14 עבור הצפנת IPsec בהשוואה למתחרים ומאפשר את המהירות, קנה המידה המותאם והזמינות הדרושים לארגונים בעת המעבר לענן.

נראות מלאה – כאשר 60% מהתעבורה המוצפנת מכילה תוכנות זדוניות, ביצועי בדיקת ה-SSL הפכו לקריטיים כדי לאבטח את הרשת בצורה המתאימה. FortiGate 1800F מציע את ביצועי בדיקת ה-SSL הגבוהים ביותר בתעשייה עם דירוג מחשוב האבטחה של פי 20, יחד עם תמיכה לתקן ה-TLS 1.3 החדש בתעשייה כדי למנוע שטחים מתים ברשת באמצעות אספקת נראות מלאה של הנתונים ושל תעבורת הרשת המוצפנת. 

Advertisement

אבטחת שירותים לאורך ארכיטקטורות היברידיות – פתרונות אבטחה מסורתיים מבוססי-תוכנה הם בעלי ביצועים נמוכים וזמן שיהוי גבוה, דבר אשר מגביר את זמן השירות ומספק חווית משתמש גרועה. תכונת ה-Virtual Extension LAN (VXLAN) המואצת על ידי חומרה של FortiGate 1800F מאפשרת סגמנטציה פנימית מותאמת ומאפשרת תקשורת מהירה ביותר בין שירותים בקנה מידה עצום, כמו מחשוב, אחסון ויישומים בעלי אירוח משותף על פלטפורמות ווירטואליות ופיזיות. דבר זה מאפשר לארגונים הממנפים ארכיטקטורה של שירותים ווירטואליים בקנה מידה גדול להשיק שירותים ויישומים בצורה הגמישה ביותר כדי להגביר את הפרודוקטיביות ואת הזדמנויות הרווח.

חיפוש מתקדם ומאובטח – ארגונים נוטים להעביר את החיפוש שלהם לסימולציות של בינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לאפשר גילוי מהיר יותר של היעדים שלהם. סימולציות אלו דורשות את ההעברה של מערכי נתונים ענקיים (קבצים של 1 TB), אשר מרכזי הנתונים של ימינו מתקשים להעביר בצורה מאובטחת, מה שגורם לעיכובים במחקר ושיתופי פעולה. יכולות הביצועים של FortiGate 1800F מאפשרות לארגוני מחקר לבצע ניתוחים של נתונים רבים ועיבוד של שפה טבעית במהירות חסרת תקדים. בנוסף, ה-FortiGate 1800F NGFW מאבטח את התהליכים הללו באמצעות שימוש בהצפנה בעלת ביצועים גבוהים לצורך הבטחת פרטיות ותאימות.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, "FortiGate 1800F מבוסס על NP7 ובעל דירוג מחשוב אבטחה בטווח של פי 3 ועד לפי 20 מהיר יותר ממוצר מתחרה באותה הקטגוריה. דבר זה מאפשר ללקוחותינו לפרוס את ה-FortiGate 1800F כפיירוול בעל סגמנטציה פנימית ולחזק ביעילות את האבטחה שלהם".

Continue Reading