Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

פורטינט משיקה פתרון SD-WAN כדי לפשט ולשפר יישומים מרובי עננים

פורסם

ב-

פורטינט הכריזה על השקת פתרון Secure SD-WAN עבור סביבות מרובות עננים (Multi-Cloud). מדובר בפתרון תקשורת ואבטחה אשר פותר בעיות נפוצות של ביצועי יישומים, נראות, עלויות ואתגרי בקרה הקשורים לפריסות של סביבות מרובות עננים באמצעות אספקת SD-WAN לאורך מגוון שירותי ענן ואזורים.   

לפי הערכות אחרונות, 93% מהארגונים כיום הם בעלי תשתית מבוססת multi-cloud והם עובדים עם ספקי ענן רבים כדי לענות על מספר דרישות עסקיות, הכוללות, בין היתר, התאוששות מאסון, גיבוי נתונים, עמידות יישומים ופריסה גלובלית. יחד עם זאת, הניהול והאבטחה של מגוון עומסי עבודה של סביבות ועננים ציבוריים ופרטיים שונים נותרו בגדר אתגר, כאשר ארגונים רבים בוחרים לקשר בין סביבות הענן שלהם באמצעות תשתית ה-WAN אשר נמצאת במרכז הנתונים הפיזי שלהם. השימוש בסוג זה של תשתית WAN מסורתית, גם אם היא מאובטחת, מעכבת את יכולות ה-multi-cloud וכרוכה בפריסה מורכבת, ביצועי רשת לא עקביים וחיבוריות יקרה.

פתרון ה-Secure SD-WAN המיועד ל-multi-cloud של פורטינט מציג גישה חדשה לביסוס חיבוריות מאובטחת ובעלת ביצועים גבוהים בין עומסי עבודה של ענן ציבורי אשר פועלים בסביבות מרובות עננים מבלי להעלות עלויות ומורכבות. הפתרון, אשר זמין אצל ספקי הענן המרכזיים, מאפשר לקבל ארכיטקטורת רשת קבועה על ידי מינוף יכולות SD-WAN בין עננים ומעצים את מפתחי היישומים ואת צוותי ה-IT הארגוניים לבנות רשת ענן-לענן וארכיטקטורת אבטחה רציפה במהירות גבוהה. פתרון ה-SD-WAN של פורטינט מספק תשתית מאובטחת ויעילה אשר נועדה למקסם את היתרונות של פריסות multi-cloud ארגוניות על ידי:  

  • אוטומציה של פריסת רשת קבועה לאורך רשתות ענן שונות, הפחתת המורכבות והגברת הגמישות כדי לחסוך בזמן ומשאבים.
  • נראות, בקרה וניהול מרכזי מקצה-לקצה אשר מאחדים את הפונקציונליות לאורך סביבות מרובות עננים באמצעות אינטגרציות ענן מקומיות.
  • מעבר מאובטח של תעבורת יישומים בין עננים מבלי הצורך להעביר אותה חזרה למרכז הנתונים, מה שמאפשר התאמה טובה יותר של הפריסות והפחתת זמן ההשהיה. 
  • בחירה חכמה בחיבורים בהתבסס על מאפייני היישומים תוך יישום בחירת נתיב דינמית, מה שמשפר את הביצועים ומייעל את העלויות באמצעות בחירה בקישור הטוב ביותר.
  • שימוש ביכולות API ידידותיות למפתחים כדי לספק להם את היכולת לייצג באופן עקבי את הרשת ואת דרישות האבטחה שלהם.

יתרון הביצועים של פורטינט באתר המקומי ובענן

פורטינט מספקת Secure SD-WAN כתכונה המשולבת בפתרון ה-FortiGate Next-Generation Firewall של החברה, המבוסס על ה-SD-WAN ASIC הראשון בתעשייה, כדי לאפשר חווית יישומים, ביצועים וחיסכון טובים יותר – כאשר דירוג הפתרונות של פורטינט ב-Secure Compute Ratings טוב יותר פי 17 מהדירוג של פתרונות מתחרים.

פתרון ה-Secure SD-WAN של פורטינט לסביבות מרובות עננים, המסופק באמצעות היישום הווירטואלי FortiGate-VM, מופעל באמצעות טכנולוגיית הפטנט vSPU של החברה, שומר על יתרון ביצועים בענן וכולל מעל ל-20Gbps של ביצועי IPsec – פי 10 מהממוצע בתעשייה – עבור חיבורים מוצפנים מהירים באינטרנט ובאמצעות קישורים כדי להפחית את עלויות התפעול. באמצעות מינוף טביעת הרגל הרחבה של FortiGate-VM לאורך כל פלטפורמות הענן המרכזיות – יחד עם היישומים המקומיים המובילים בשוק של FortiGate – ארגונים יכולים להרוויח מרשתות מרובות עננים אגנוסטיות קבועות מבלי להתפשר על אבטחה וביצועים.    

Advertisement

פתרון ה-Secure SD-WAN של פורטינט לסביבות מרובות עננים, אשר מקשר יישומים ועומסי עבודה בצורה מאובטחת לאורך עננים מרובים, משלים את יכולות ה-Secure SD-WAN הקיימות של פורטינט כדי לחבר משתמשים ומשרדים בצורה מאובטחת ליישומים ועומסי עבודה בענן.

SD-WAN לכל קצות הארגון

פורטינט מספקת פורטפוליו מוצרי Secure SD-WAN אשר תוכנן לכל קצות הארגון עם יישומים פיזיים עבור מרכזי נתונים גדולים, סניפים משרדיים, אתרים מרוחקים ומשרדים ביתיים, כמו גם יישומים ווירטואליים עבור פריסות multi-cloud. יכולת ההתאמה של ה-Secure SD-WAN של פורטינט מהמשרד הביתי לסניף ולענן קשורה למערכת הפעלה אחת דרך מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה, אשר מבטיח כי הרשתות ומדיניות האבטחה יעבדו בצורה רציפה לאורך סביבות ופלטפורמות ענן מרובות וזאת, הודות למודיעין האיומים העדכני ביותר של מעבדות FortiGuard, גוף המחקר של פורטינט.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, "ארגונים אשר פורסים יישומים ועומסי עבודה על פני סביבות מרובות עננים זקוקים היום יותר מאי פעם לניהול רצוף של החיבוריות ושמירה על אבטחה לאורך התשתית המגוונת. פתרונות ה-Secure SD-WAN של פורטינט מספקים חיבוריות ואבטחה לאורך תשתיות ענן שונות תוך ייעול חווית השימוש ביישומים. פורטינט מאפשרת לארגונים לממש את הפוטנציאל המלא של SD-WAN על ידי הטמעתו בכל מקום שצריך. בין אם בבית, קמפוס-לענן, מרכז הנתונים-לענן ואפילו ענן-לענן, פורטינט מספקת את פתרון ה-SD-WAN המאובטח והמשתלם ביותר הקיים בשוק".

Advertisement
Continue Reading