Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

קלארוטי מודיעה על גיוס של 100 מיליון דולר

פורסם

ב-

Claroty (קלארוטי), מפתחת פתרונות הגנת מערכות הסייבר-פיזיות , הודיעה היום על גיוס הון בסכום של 100 מיליון דולר המיועד לצמיחה אסטרטגית של החברה.

את סבב הגיוס הובילה קרן Delta-V Capital, ושאר המשקיעים הנם – AB Private Credit Investors at AllianceBernstein, Standard Investments, Toshiba Digital Solutions ו-Silicon Valley Bank, חטיבה של First Citizens Bank.  עד היום גייסה קלארוטי סכום של 635 מיליון דולר, וההון שהתווסף בגיוס הנוכחי מבסס עוד יותר את מעמדה המוביל בשוק אבטחת הסייבר לתשתיות קריטיות.

הכסף שגויס ישמש להרחבת פלטפורמת החברה להגנה על מערכות סייבר-פיזיות (CPS) במגזרי מפתח, כולל המגזר הציבורי ותעשיות תשתיות קריטיות בהן יש רגולציה מחמירה, וכן בהתרחבות לאזורים בצמיחה באמריקה, אירופה ואסיה-פסיפיק. השקעות נוספות יבוצעו במו"פ עבור טכנולוגיות ליבה של החברה וטכנולוגיות קשורות להן, כולל גישה מאובטחת מרחוק. חלק מהכסף שגויס ישמש גם להשקעה בשותפויות אסטרטגיות קיימות וחדשות.

"השנה האחרונה הביאה עמה שינויים גיאופוליטיים, מאקרו-כלכליים ורגולטוריים חסרי תקדים שיצרו מגמות ואתגרים חדשים עבור אלה האמונים על הגנת התשתיות הקריטיות בעולם", אמר יניב ורדי, מנכ"ל קלארוטי. בישראל נוספו האתגרים הרבים שהביאה עמה המלחמה, ולמרות זאת הגיוס בוצע לאחר ה-7 באוקטובר, בהובלת משקיעים חדשים וחוזרים. זו הבעת אמון בנו ובחוסנו של ההייטק הישראלי, ואני גאה בכך." ורדי הוסיף:  "עם המומחיות העמוקה שלנו בתחום, היכולות הטכנולוגיות ללא תחרות של הפלטפורמה המקיפה שלנו ואקוסיסטם השותפים הנרחב שלנו, קלארוטי מצוידת באופן ייחודי לסייע לגורמי ההגנה בעולם ה IoT (Internet of Things) לנווט בשינויים אלה. השקעה חדשה זו מחזקת את מעמדנו המוביל בשוק האבטחה של מערכות סייבר-פיזיות ומניעה אותנו קדימה במסע שלנו שמטרתו להבטיח כי עולמות הסייבר והעולם הפיזי יוכלו להתחבר בבטחה, לשפר את הפרודוקטיביות ולתמוך בחיינו".

2023 הייתה שנה חשובה עבור קלארוטי, בה השיגה מספר אבני דרך במסלול הצמיחה שלה וגרפה שבחים מהתעשייה בכל תחומי הליבה של פעילותה. אבני הדרך העיקריות כוללות:

Advertisement
  • הכנסות: עברה במהלך 2023 את רף ה-100 מיליון דולר בהכנסות חוזרות שנתיות (ARR)
  • לקוחות: השיגה צמיחה של מעל 300% במספר הלקוחות
  • שותפים: בנתה שותפויות טכנולוגיות אסטרטגיות עם חברות מובילות בתעשייה כגון CrowdStrike, ServiceNow ו-AWS; הוסיפה לתכנית השותפים שלה, מספר ספקי שירותי אבטחה מנוהלים (MSSPs) כולל IBM, Rockwell Automation, Schneider Electric, NTT Data ו-eSentire.
  • חדשנות מוצרית: שיפרה את היצע ה-SaaS שלה עם יכולות חדשות של ניהול פגיעויות וסיכונים (VRM), וחיזקה עוד יותר את יכולת צוותי האבטחה להעריך את מצב סיכוני ה- CPS בארגון שלהם
  • מחקר חולשות: Team82, צוות המחקר של קלארוטי הפועל בישראל, גילה וחשף עד כה מעל 550 חולשות אבטחה במערכות סייבר-פיזיות.
  • הכרה על ידי אנליסטים: נבחרה כמובילה או יצרנית מייצגת (representative vendor) בדוחות אנליסטים רבים בתעשייה, כולל: KLAS Research,  Everest Group, Westlands Advisory,

          Quadrant Knowledge Solutions , Gartner ו-Forrester Research.

  • פרסים: נבחרה ל-Deloitte Technology Fast 500 במשך שלוש שנים ברציפות, ל-Forbes Cloud 100 במשך שנתיים ברציפות, ולראשונה ל-Fortune Cyber 60.
  •  הנהלה בכירה: הרחיבה אתצוות ההנהלה עם מינויים של דרק פיליפס לסמנכ"ל המכירות (Chief Revenue Officer) , ושירה בר יוסף (ויצמן) לתפקיד חדש בחברה כסמנכ"לית לקוחות (Chief Customer Officer). בנוסף הצטרפו לחברי הוועדה המייעצת לחברה, מנהל הסייבר הלאומי לשעבר של ארה"ב כריס אינגליס ומנהל אבטחת המידע של Amtrak ג'סי וויילי.

"הגבולות בין העולם הדיגיטלי לעולם הפיזי מיטשטשים, מה שאומר שלמתקפות סייבר ואירועי חדירה יש השפעות פיזיות יותר בעולם האמיתי, כמו הפסקות חשמל, מחסור בדלק ושיבושים בטיפול הרפואי", אמר דן וויליאמס, שותף ב-Delta-v Capital. "קלארוטי הפגינה יכולת ייחודית לענות על צורכי האבטחה הדחופים ביותר של ארגוני תשתיות קריטיות, ואנו מאמינים שגישת הפלטפורמה שלה להגנת CPS תואמת מאוד את מגמות השוק בשנים הבאות. אנו נרגשים להצטרף למשימה כה חשובה ומצפים לתמוך בהמשך הצמיחה וההצלחה של קלארוטי".

"ככל שהעולם שלנו הופך להיות יותר מחובר דיגיטלית, אבטחת סייבר מקבלת דחיפות ועדיפות גבוהה יותר, במיוחד כאשר מעורבת תשתית קריטית", אמר לואיס לוויט, מנהל ב- AB Private Credit Investors.  "קלארוטי הוכיחה שצוות ההנהלה המוכשר שלה, הטכנולוגיה המתקדמת ואסטרטגיית היציאה לשוק, מהווים את המרכיבים העיקריים לצמיחתה ארוכת הטווח, ואנו שמחים להצטרף בתקופה כה מלהיבה עבור החברה", המשיך אלכס בארי, מנכ"ל ב-AB Private Credit Investors.

"צוות הבנקאות התאגידית של ניו יורק נרגש לתמוך בקלארוטי עם מימון חדש זה המיועד לצמיחתה האסטרטגית", אמר סמיר פול, מנהל Silicon Valley Bank. "היינו עדים להצלחה המרשימה של החברה ולצמיחה החזקה שלה תוך אספקת הצרכים הקריטיים של שוק אבטחת הסייבר. הצוות של קלארוטי הפגין מקצוענות אמיתית והם מסוג השחקנים החזקים שאנו אוהבים לתמוך בהם. אנו מצפים לשותפות עם החברה בעודה ממשיכה לצמוח ולהתרחב".