Connect with us

מוצרי אבטחת מידע

Orca Security גייסה 210 מיליון דולר לפי שווי של 1.2 מיליארד

פורסם

ב-

חברת Orca Security, המפתחת פתרון אבטחת ענן, מכריזה על גיוס של 210 מיליון דולר, בסבב C, לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר.

את הסבב הובילו קרן CapitalG של תאגיד אלפבית וקרן Redpoint Ventures. אליהן הצטרפו המשקיעים הקיימים GGV Capital שמשקיעה בחברה בפעם השלישית, ICONIQ Growth ו- Silicon Valley CISO Investments, קבוצת אנג'לים המורכבת מ-50 מנהלי אבטחת מידע מובילים בארה"ב המשקיעים את הונם האישי והמומחיות שלהם בתמיכה בטכנולוגיה ובהצלחת החברה. Orca Security גייסה מאז הקמתה כ-300 מיליון דולר במצטבר. הגיוס האחרון בגובה של 55 מיליון דולר, בוצע בחודש דצמבר 2020. בעבר השקיעה בחברה קרן ההון סיכון YL Ventures שהובילה את סבב הסיד ותמכה בחברה בהשקעות המשך.

בשנת 2020 Orca Security השיגה צמיחה של יותר מ -1,000% וגייסה לקוחות אסטרטגיים רבים, ביניהם Robinhood, Databricks, Unity, Live Oak Bank, Lemonade, BeyondTrust, among ורבים נוספים. ההשקעה החדשה תשמש את החברה להרחבת פעילותה וביסוס מעמדה כחלוצה בתחום אבטחת הענן, בעזרת טכנולוגית ה- SideScanning אשר פיתחה.

ייחודיות הטכנולוגיה בכך שהיא אינה צריכה להיתמך בסוכני תוכנה (אייג'נטים) שברוב המכריע של המקרים אינם מוטמעים כראוי בארגונים. המערכת משיגה כיסוי מלא ומהיר בדקות, מכיוון שאף קוד לא פועל בסביבת הענן של הארגון, זאת בשונה מפתרונות אחרים בשוק שמשיגים כיסוי תוך מספר שבועות. בנוסף, המערכת אינה מייצרת עומסי עבודה מאחר והיא מסוגלת לתעדף ולסנן בין אלפי התראות אבטחה שונות, לחשוף את הקריטיות שבהן, תוך מתן תובנות לטיפול.

Orca Security הוקמה ב-2019 על ידי שמונה מייסדים, ביניהם אבי שוע (מנכ"ל) וגיל גרון (CPO). לחברה משרדים בישראל, לוס אנג'לס, לונדון, וינה ועוד. החברה מרחיבה את פעילותה הגלובלית בעזרת תוכנית השותפים שלה ברחבי אירופה עם שותפויות חדשות בבריטניה ובגרמניה. בנוסף, משרד נוסף צפוי להיפתח במהלך השנה באוסטרליה כדי לשרת את שווקי האסיה-פסיפיק ולתמוך בפעילות הקיימת באוסטרליה ויפן.

Advertisement

החברה החלה את השנה שעברה עם כח אדם בהיקף של 28 עובדים, כיום החברה מעסיקה כ-100 עובדים שמרביתם ממוקמים בישראל והיא צפויה לגייס עשרות עובדים נוספים כדי לתמוך בצמיחה המואצת, שיצטרפו לבניה של תאגיד אבטחת סביבת הענן מהמובילים בעולם.

 "אנו פותרים בעיה מהותית המלווה את סביבת אבטחת הענן מאז אימוץ הטכנולוגיה על ידי המגזר העסקי", אומר אבי שוע מנכ"ל Orca Security. "האיומים בסביבת הענן הולכים ומתפשטים במהירות אך המענה לאותם איומים לא יכול לפגוע בפעילות התקינה של הארגונים. לקוחות צריכים מערכות אבטחה שבאמת עובדות בשביל הארגון ולא ההפך, זה בדיוק הפתרון שאנחנו מספקים להם."

 " Orca Security מביאה שינוי מהפכני לאופטימיזציה של סביבות ענן", אומר ג'ין פרנץ, שותף בקרן CapitalG. "טכנולוגיית ה- SideScanning שפיתחה החברה, הסורקת באופן אוטומטי את פעילות הענן בארגונים היא הטובה ביותר מסוגה. כך העידו לקוחות החברה בראיונות נרחבים שערכנו איתם ובכירים המובילים את תחום אבטחת מידע בגוגל שבחנו את הטכנולוגיה. אנו נרגשים להצטרף ל- Orca Security בדרכם להמציא מחדש את אבטחת הענן."

 "GGV Capital נרגשת לשלש את ההשקעה ב- Orca Security בטווח של פחות מ-18 חודשים", אמר אורן יונגר, משקיע בקרן GGV. "אמנם מקובל ש- CISO מאמצים כלים חדשים לשיפור הארסנל שלהם, אך נדיר שהם מחליפים את ליבת אבטחת הענן במהירות, וזה מה שקורה בפועל לאחר פריסת SideScanning של Orca Security. החברה מספקת נראות חסרת תקדים, מיידית ורציפה ברחבי סביבות ענן."

 "הגישה החדשנית של Orca Security הביאה לצמיחה המהירה ביותר שראינו אי פעם כמשקיעים", אמר יואב לייטרסדורף, שותף מנהל בקרן ההון סיכון YL Ventures. "רשימת הלקוחות המרשימה שלה והביקורות המשבחות על המוצר הם אינדיקציה ברורה לערך ש- Orca Security מביאה לשוק."

Advertisement
Continue Reading