Connect with us

סטרטאפים והשקעות

Perimeter 81 השלימה סבב גיוס בסך 5 מיליון דולר בהובלת ספרינג ונצ'רס

פורסם

ב-

מאז השקת המוצר, זכתה Perimeter 81 לעניין רב בשוק וצמחה בקצב דו-ספרתי מדי חודש, תוך שהיא זוכה במהירות באמון של מאות לקוחות, ובהם חברות Fortune 500


סבב הגיוס הובל על ידי ספרינג ונצ'רס (Spring Ventures) בשליטתו של אביב רפואה, לצד משקיעים נוספים ובעלי מניות קיימים של Perimeter 81 בארה"ב. החברה תשתמש בהון שגויס להאצת הצמיחה האורגנית שלה בעולם, להגדלת צוותי המכירות, השיווק והמו"פ במשרדיה שבתל אביב ובניו יורק ולפיתוח יכולות חדשות עבור חומת אש בענן. Perimeter 81 מופצת בישראל עד ידי Multipoint.

Perimeter 81 מפתחת פתרון אבטחת סייבר בענן שמחליף את טכנולוגיות ה־VPN וחומת האש המיושנות ומבוססות על חומרה מקומית, בפתרון ענן מודרני וידידותי למשתמש שמתאים לאתגרי האבטחה של סביבת העבודה המבוזרת של היום. Perimeter 81 משרתת מגוון רחב של ארגונים: מחברות בגודל בינוני ועד לחברות Fortune 500, וצופה גידול משמעותי של מאות אחוזים בחודשים הקרובים.

עמית ברקת, מנכ"ל ומייסד שותף ב- 81 Perimeter מסר: "מגמת המעבר לענן והשימוש ההולך וגובר במכשירים ניידים, משנים מהיסוד את התפיסה המסורתית לגבי אבטחת רשתות, הענן והגישה ליישומים. עליית הענן והניידות שיבשה את אבטחת הרשת, הענן והיישומים השונים. בעידן בו עובדים נמצאים רוב הזמן בדרכים או ממקומות שונים ברחבי העולם, החברות עושות שימוש נרחב יותר בענן. תוכנות מבוססות חומרה כבר אינן מתאימות לכוח העבודה המודרני והמבוזר של ימינו. הפתרון שלנו מאפשר לעסקים להבטיח גישה קלה ואינטואיטיבית יותר למשאבי רשת מקומיים, לסביבת הענן וליישומים עסקיים."

לדברי אביב רפואה, מייסד ומנכ"ל Spring Ventures: "אנחנו מאמינים גדולים בתחום אבטחת הסייבר בענן ואנו עוקבים אחרי Perimeter 81 מזה תקופה ארוכה. עם גישתה הייחודית והחדשנית לפתרון אבטחת הסייבר לארגונים, הצוות הנהדר ושיעור הצמיחה המרשים, תוכל עתה החברה לצמוח אפילו מהר יותר בעולם, להוסיף יכולות אבטחה חדשות ולהגשים את חזונה להעברת אבטחת הרשת לענן באופן מלא."

Advertisement

מאז השקת המוצר, זכתה Perimeter 81 לעניין רב בשוק וצמחה בקצב מרשים ודו-ספרתי מדי חודש, תוך שהיא זוכה במהירות באמון של מאות לקוחות, ובהם חברותFortune 500 וחלק מהשמות המובילים בענפי הממשל, הבידור, הטכנולוגיה והבינה המלאכותית.

כמו כן, בזכות גישתה הייחודית והחדשנית לפתרון אבטחת סייבר בענן, הוכרזה Perimeter 81 כאחת מהזוכות בתחרות העולמית  Comet של Ingram Micro ו־Mass Challenge, זכתה בפרס 'סטארט־אפ אבטחת הסייבר של השנה' בקטגוריית אבטחת המידע של Global Excellence, בפרס 'ספקית אבטחת סייבר השנה' ובפרס Cybersecurity Breakthrough Awards.

Perimeter 81 היא המיזם השני של שני השותפים המייסדים: עמית ברקת ושגיא גידלי, שהקימו גם את SaferVPN – שירות VPN לשוק הצרכני שזכה להצלחה רבה. השירות SaferVPN הושק בתחילת 2014 והפך במהירות לאחד השירותים המוכרים בתחום, עם יותר מ־3 מיליון הורדות של האפליקציה בכל רחבי העולם ואחד משיעורי שביעות רצון המשתמשים הגבוהים ביותר בתעשייה.

החברה נבחרה על ידי דלויט ישראל לרשימת Technology Fast 50 – Rising Star‏ (50 הכוכבים העולים בענף הטכנולוגיה) בזכות הצמיחה המרשימה שהציגה במשך שנתיים. כמו כן, טכנולוגיית Automatic Wi-Fi Security (אבטחה אוטומטית של רשת אלחוטית) המוגנת בפטנט של החברה נבחרה לשמש בפתרון שמציעה חברת אבטחת נקודות הקצה הבינלאומית Webroot, שנרכשה לאחרונה על ידי Carbonite.

על פי חברת המחקר גרטנר, "עד לשנת 2021 שיעור של 60% מהארגונים יפסיקו להשתמש ברשת וירטואלית פרטית (VPN) לתקשורת דיגיטלית ויעברו להשתמש בפתרונות אבטחות סייבר בענן (Software-Defined Perimeters)". גרטנר מציגה את Perimeter 81 כספקית Software-Defined Perimeter לדוגמה בשלושה דוחות Hype Cycle בשנת 2018 בזכות הפתרון ההוליסטי הייחודי שפיתחה שאינו תלוי בפלטפורמת ענן מסוימת ומספק יכולות התאמה אישית של הרשת, יכולות אבטחה מתקדמות ומבטיח גישה מאובטחת לרשת וליישומים. את פתרון התוכנה כשירות אפשר לפרוס במהירות, פריסה אוטומטית של הרשת, מאפשר לנהל בקלות מספר חשבונות משתמשים ומספק נתונים מקיפים ומלאים על הפעילות ברשת.

Advertisement

"Perimeter 81 מבוססת על הידע והניסיון שצברנו בשוק הצרכני והיא הוקמה במטרה להפוך טכנולוגיה מורכבת ומיושנת החיונית לפעילותם של עסקים רבים לפתרון תוכנה כשירות (SaaS) ידידותי למשתמש", אומר שגיא גידלי, מייסד שותף ומנהל תהליך ראשי. עכשיו כשסיימנו את סבב הגיוס הראשון פנינו מועדות להגדלת הצוות שלנו והמשך העזרה לחברות בכל הגדלים ומכל ענפי השוק להתמודד עם אתגרי האבטחה העדכניים על ידי שימוש בפתרון אבטחת רשת בענן."

Continue Reading