Connect with us

סטרטאפים והשקעות

Skycure השלימה סבב גיוס שלישי בהיקף של כ-16.5 מיליון דולר

פורסם

ב-

עדי שהרבני יאיר עמיתSkycure, החברה המובילה לאבטחת מכשירים ניידים, מכריזה היום על השלמת סבב גיוס B, בהיקף של 16.5 מיליון דולר בהובלת Foundation Capital. החברה תשתמש בהון זה להרחבת נוכחות החברה בשווקי אירופה, המזרח תיכון ואפריקה (EMEA), שווקי אסיה פסיפיק (APAC) והרחבת פעילותה ללקוחות 1000 Global נוספים, זאת לאור הצלחתה בהטמעת המוצר בקרב חברות ענק בינלאומיות ולצד המשך השקעה בפיתוח הפלטפורמה זוכת הפרסים של החברה. סך כל גיוסי החברה עומדים עד היום על סכום כולל של כ-27.5 מיליון דולר.

כל משקיעי העבר של החברה השתתפו גם בסבב גיוס זה, לרבות קרן הון סיכון פיטנגוShasta Ventures, ו- New York Life (שהינם גם לקוח של Skycure) והמשקיעים הפרטיים פיטר מקיי ומייקל ויידר. Skycure גם צירפה את ליין בס, מוותיקי התעשייה והמנכ"ל לשעבר של Palo Alto Networks כמשקיע פרטי בסבב זה. במסגרת ההכרזה, Skycure תצרף את פול הולנד, שותף כללי ב- Foundation Capital, לדירקטוריון החברה.

"אנו נמצאים בעיצומה של מהפכת אבטחה משמעותית ורחבה שמקורה במכשירים הניידים השונים." מסר עדי שהרבני, שותף מייסד ומנכ"ל Skycure. "תחום המכשירים הניידים, מהווה את האתגר הגדול ביותר לחברות כיום, והוא דורש היערכות שונה ומגוונת לאין שעור מהאבטחה הקיימת לדסקטופ, רשת או אבטחת ענן. עבורי, השקעה זו, היא שלב נוסף ביכולת שלנו לסייע ללקוחותינו להתמודד עם האתגרים הללו. אנו מצפים להרחבת מאגר המשתמשים שלנו כך שחברות לא יצטרכו יותר לחשוש מפני סיכונים הטמונים במכשירים ניידים. הניסיון הרב שמביא עמו בכיר התעשייה פול הולנד, בהגדלת כוח המכירה החל משלבי הפיתוח הראשוניים ועד ליציאת המוצר לשוק, הוא חיוני ליכולתנו להגיע לשלב הבא. אנו נרגשים מהצטרפותו לדירקטוריון החברה".

פול הולנד, שותף כללי ב- Foundation Capital מסר: "שוק אבטחת המכשירים הניידים בארגונים נמצא במגמת צמיחה מתמדת, מדובר בתעשייה המוערכת במיליארדי דולרים. פתרונות האבטחה הרב שכבתיים של Skycure הם החדשניים והמקיפים ביותר הקיימים בשוק והחברה בנויה על שילוב בין קניין רוחני, המוצר הטוב ביותר שקיים בשוק, וצוות מייסדים מיומן להפליא".

Skycure מאפשרת לארגונים להגן על המכשירים הניידים של עובדיהם, תוך אימוץ גישת BYOD (הבא את המכשיר שלך) התורמת להגברת התפוקה. לפי דו"ח אבטחת מידע עדכני, אחת מכל חמש חברות חוותה דליפה של מידע שמקורה בתקיפה של מכשירים ניידים. מכשירים ניידים נמצאים תחת מתקפה תמידית בחזיתות מרובות: החל מתקיפות רשתיות מסוגים שונים, דרך ניצול של פרצות אבטחה במערכות הפעלה ופגיעויות שמקורן בקונפיגורציה של המכשיר, וכלה באפליקציות זדוניות. דו"ח איומי האבטחה האחרון של Skycure בנושא איומי מובייל מצא כי כמעט בכל ארגון בעל יותר מ-200 מכשירים, קיים לפחות מכשיר אחד שעל גביו מותקנות אפליקציות זדוניות. החברה אף מצאה בבדיקות לאורך זמן, כי בכל ארגון טיפוסי כ- 23% מן המכשירים יהיו חשופים לאיום רשת בחודש הראשון לניטורם. מספר זה צפוי לעלות ל- 45% בשלושת החודשים הבאים.

"ככל שחברה מחזיקה ביותר מכשירים ניידים על מנת להתייעל, כך גדלה מידת הפגיעות שלה להתקפות." מסביר יאיר עמית, שותף מייסד ומנהל טכנולוגיות ראשי בחברת Skycure. "מחלקות ה-IT אינן מסוגלות להתמודד עם התקפות מאסיביות יומיומית על מכשירים ניידים, הנעות החל מניצול פרצות אבטחה, דרך התקנת אפליקציות זדוניות ועד התקפות רשתיות. טכנולוגיית הזיהוי של Skycure משתמשת בגישה רב שכבתית, הממנפת את חוכמת ההמונים לשם זיהוי אנומליות, בשילוב אנליזות על גבי המכשיר וברמת צד-השרת, בכדי להגן באופן פעיל על המכשירים הניידים מכל האיומים הללו. פתרונות המשתמשים בגישה בודדת אינם אפקטיביים. כעת, עם המימון החדש, אנו יכולים להתמקד יותר במחקר, להרחיב את ההשקעה בפיתוח המוצר ובהרחבת גישות האבטחה החדשניות שהוא כולל, ובכך לחזק את המובילות שלנו בשוק.״

Advertisement

Skycure צברה הישגים טכנולוגיים משמעותיים בשנה האחרונה, במהלכה נוספו למאגר הלקוחות שלה חברות רבות הנמנות ברשימת 500 Fortune, לצד הרחבת ההטמעה אצל לקוחות קיימים. מאז סבב הגיוס של סדרת A של החברה במרץ 2015, צמח מספר המכשירים והמשתמשים הפעילים, הנמצאים תחת ההגנה של Skycure ביותר מ-400%. פלטפורמת האבטחה וההגנה מאיומי מובייל של Skycure ביצעה יותר מ- 150 מיליון בדיקות רשת.

 

Continue Reading