Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

אבטחה נוספת: קספרסקי משיקה עדכון לפתרון ההגנה העסקי שלה

פורסם

ב-

התחכום הגובר והולך של ההאקרים גורם לכאב ראש גדול לארגונים שצריכים להתגונן מפניהם, לא רק בתוך הארגון עצמו אלא גם במכשירים הניידים של עובדי הארגון. מעבדת קספרסקי מכריזה על Service Pack 1 (SP1) לפתרון Kaspersky Endpoint Security for Business. בנוסף לאבטחה עדיפה, בגרסתה החדשה הפלטפורמה הגמישה של החברה היא כעת קלה יותר להפעלה ולניהול, ומציעה יותר יכולות מתקדמות לניהול כל המכשירים המקושרים לרשת הארגונית, עם השפעה מינימלית על הביצועים שלהם.

בסביבה הדינאמית של היום, מנהלי IT נתקלים במספר ובמגוון הולך וגדל של איומי סייבר חיצוניים, לצד איומים פנימיים מסוכנים לא פחות – במיוחד המספר הגדל של מכשירים אישיים בסביבת העבודה, והכמות המתרחבת של מידע משותף. יחדיו, שני גורמים אלה מייצרים מורכבות משמעותית של שליטה בחומרה ותוכנה בתוך הרשת והופכים אותה לפגיעה יותר. על פי מחקר שערכה מעבדת קספרסקי עם B2B אינטרנשיונל, יותר מ-38% מהמשיבים ציינו כי הגנה מפני דליפת נתונים חסויים נמצאת בראש סדר העדיפויות. וירוסים, תולעים וטרויאנים דורגו בין שלושת איומי הסייבר המרכזיים (61%), בעוד 12% מהמשיבים הודו כי התמודדו עם התקפות ממוקדות, גידול של 3% בהשוואה לשנה החולפת.

פתרון Kaspersky Endpoint Security for Business משלב בין קלות ההפעלה המגיעה עם ניהול ושליטה מרכזיים בכל המכשירים המקושרים לרשת הארגונית, לצד הגנה אמינה מפני איומי סייבר. עם מאפיינים משופרים כגון ניהול מכשירים ניידים, ניהול מערכות והצפנת נקודות קצה, מנהלי IT יכולים לראות, לשלוט ולהגן בקלות על הרשת הארגונית: לזהות פרצות, לנהל מלאי, ולהתקין ולאכוף מדיניות אבטחה כדי למנוע אובדן וגניבת נתונים.

מה חדש בעדכון?

אבטחת נקודות קצה לחלונות

Advertisement

אימות בשתי רמות (Two-Factor) המשתמש בכרטיסים חכמים וטוקנים, מספק הגנה נוספת מפני גישה בלתי מורשית לצד  פתרון ההצפנה המתקדם של מעבדת קספרסקי. הפחתה של 30% בגודלו של Kaspersky Endpoint Security for Windows SP1 והאינטגרציה של מודל הצפנה לנקודות קצה, מאפשר להקטין משמעותית את תעבורת הרשת במהלך ההפעלה ולהאיץ את תהליך ההתקנה והניהול.

ניהול מכשירים ניידים

ניהול מכשירים ניידים של קספרסקי מאפשר כעת להגדיר ולהפעיל מתוך  ממשק משתמש אחד טווח רחב של סוגי מדיניות אבטחה  עבור מכשירים המריצים את פלטפורמות הניידות Microsoft Exchange Active,  Syn Samsung Knox 2.0  או Apple MDM.

כדי לטפל במהירות במכשירים אישיים הנכנסים אל תוך הסביבה הארגונית, חלק משירותי הניהול, כולל הורדה והפעלת אפליקציות אבטחה ומחיקה מרחוק, מואצלים אל העובדים עצמם. הדבר הופך את השליטה וההגנה של כל המכשירים לקלה יותר מה שדורש פחות משאבים מה-IT. גישה אישית באמצעות סיסמה אל פורטל השירות העצמי (Self Service Portal) מאפשרת למשתמשים לרשום את המכשירים שלהם ברשת הארגונית במספר הקלקות ספורות. המפתחות וההרשאות הנדרשות מופצות אוטומטית דרך הפורטל. אם המכשיר נגנב או אובד, יכול המשתמש לאתר אותו, לחסום אותו ו/או להסיר ממנו מידע רגיש. קונסולת מרכז האבטחה המקוונת של קספרסקי תומכת כעת בניהול מכשירים ניידים, ומאפשרת לאנשי IT לנהל מרחוק מכשירים אישיים של עובדים כאשר הם מתחברים לרשת הארגונית.

כתוצאה מהרחבת שיתוף הפעולה עם סמסונג, Kaspersky Security for Mobile SP1 כולל כעת אפשרויות ניהול מתקדמות עבור מכשירים ניידים של סמסונג. הדבר נעשה באמצעות אינטגרציה עם ה- SDK  של סמסונג ותמיכה ב- Samsung KNOX 2.0: הגדרות פיירוול, הגדרות שרת דואר Exchange, הגדרות APN/VPN ורבים אחרים.

Advertisement

ניהול מערכות של קספרסקי

באמצעות ממשק עם  HP ArcSight ו- IBM QRadar SIEM ה- Kaspersky Systems Management SP1 מספק כעת אפשרות נוספת: קישור אוטומטי למערכות SIEM המותקנות מראש בצד הלקוח לצורך שידור לוגים ומידע נוסף הקשור לאבטחה.

אם יש צורך בהתקנת עדכונים על רשת מרוחקת, מנהל ה- IT יכול לבחור מחשב אחד ברשת כדי שישרת כסוכן עדכונים עם יכולת Patch Management. כדי להקטין את התעבורה, כל העדכונים יכולים להישלח למחשב זה ואז להיות מופצים ממנו באמצעות הרשת. עדכונים יכולים להיות מסופקים ידנית או אוטומטית בכל זמן ביום, ומנהל ה- IT יכול לנטר את מצב ההתקנה.

מרכז האבטחה של קספרסקי

שליטה בגישה מבוססת תפקידים של מרכז האבטחה של קספרסקי מאפשרת להפיץ הרשאות לניהול יכולות הפתרונות (אנטי וירוס, שליטה בנקודות קצה, הצפנה, הערכת פרצות / ניהול עדכונים) בין מספר אנשי IT בארגון כדי לאפשר ניהול יעיל יותר של הרשת.

Advertisement

עמידה בדרישות, תקנות ורגולציה

פלטפורמת Kaspersky Endpoint Security for Business כוללת יכולות גמישות מספיק כדי לענות על הצרכים של עסקים בכל הגדלים, ללא יצירת עומס של תקציבים ומשאבי אנוש נוספים. הודות לגמישות הפתרון, מנהלי ה- IT יכולים לראות, לשלוט ולהגן על הרשת הארגונית על גבי פלטפורמה אחידה, דרך קונסולה יחידה וללא חריגה מגבולות התקציב, ללא קשר למיקום וסוג המכשירים.

מידע נוסף אודות Kaspersky Security for Business ניתן למצוא כאן.

 

Advertisement