Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

חברת הסייבר הישראלית Cybereason גייסה 25 מיליון דולר וחתמה על שותפות אסטרטגית עם לוקהיד מרטין

פורסם

ב-

חדשות טובות בעולם יזמות הסייבר הישראלי: חברת הסייבר הישראלית Cybereason הודיעה על השלמת מחזור גיוס שני (Round B) בגובה 25 מיליון דולר שיאפשר לחברה להרחיב את צוותי המחקר והפיתוח, המכירות והשיווק.

קרן ספארק קפיטל (Spark Capital), הובילה את סיבוב הגיוס הנוכחי בהשתתפות  קרן ההשקעות  CRV וחברת לוקהיד מרטין (Lockheed Martin) שהצטרפה גם כשותפה אסטרטגית. כמו כן הודיעה היום Cybereason על הצטרפותו של סנטו פוליטי (Santo Politi), מייסד ושותף כללי בספארק קפיטל, למועצת המנהלים של החברה.

כחלק מהשותפות החדשה, הודיעה לוקהיד מרטין על כוונתה לשלב את פלטפורמת זיהוי וניטרול התקיפות  של Cybereason בפתרונותיה השונים המוצעים בתחום אבטחת סייבר.

לדברי ריץ' מאהלר (Rich Mahler), מנהל שירותי הסייבר המסחריים של לוקהיד מרטין: "הפלטפורמה של Cybereason מהווה תוספת יוצאת דופן לפתרונות ולפיתוחים הטכנולוגיים בהם לוקהיד מרטין משתמשת מדי יום, במטרה להגן על הרשת שלנו ועל לקוחותינו. בעזרת המערכות של Cybereason, נוכל לזהות מתקפות סייבר בזמן אמת, למנף ביעילות את יכולות המודיעין שלנו ולספק ללקוחותינו הממשלתיים והמסחריים, גישה אסטרטגית להגנת סייבר. בנוסף להטמעת מערכות Cybereason במערך המחשוב שלנו בלמעלה מ-120 אלף  יחידות קצה, יצרנו  שותפות עם חברת סייבריזן להפצת המוצר במסגרת הפתרונות אותם אנו מציעים ללקוחותינו, וכן חברנו לסבב גיוס ההשקעות של החברה כמשקיעים  אסטרטגיים".

הטכנולוגייה הייחודית שפיתחה Cybereason מאפשרת איסוף מידע ועיבוד נתונים בקצב של עד שמונה מיליון אירועים בשנייה, במטרה לזהות ולחשוף את המרכיבים המרכזיים במתקפה. המערכת של Cybereason מאפשרת לארגונים להפחית באופן משמעותי את זמן התגובה הנדרש לאיתור  תקיפות סייבר, על בסיס זיהוי פעילויות זדוניות מוכרות ובלתי מוכרות.

Advertisement

ה- Malop Hunting Engine של החברה מזהה באופן אוטומטי ומקשר בין אירועים מבודדים של פעילות זדונית, בונה ומציג אותם כ"סיפור המתקפה השלם",  בזמן אמת ובאופן ויזואלי, כולל: ציר הזמן, נקודת התחלת התקיפה, פעילות התוקפים, תוכנות זדוניות המעורבות במתקפה, התקשורת בתוך הארגון ומחוצה לו ונקודות הקצה והמשתמשים שהותקפו. צוותי אבטחת המידע מקבלים ממערכת Cybereason את המידע הנ"ל בזמן אמת, דבר המבטל את הצורך בניהול תחקיר אירוע ממושך, מקצר משמעותית את זמן התגובה וניטרול התקיפה. 

מחזור הגיוס השני של Cybereason מהווה המשך ישיר לתנופת הפיתוח, השיווק והמכירות של החברה מאז השקת הפלטפורמה בפברואר 2014 ובין הישגיה הבולטים ניתן למנות:

  • דירוגה כאחת מ"10 החברות החדשניות ביותר" בכנס RSA 2015.
  • דירוגה כאחת מ"תשע החברות הישראליות שכדאי לעקוב אחריהן", מטעם מגזין .Inc.
  • מועמדותה לשלב הגמר לפרסי המצוינות הגלובליים של Information Security Guide.
  • מועמדותה לשלב הגמר לפרס "הטכנולוגיות המתעוררות ל-2015" של SC Magazine Europe.
  • תואר "Cool Vendor" באבטחת יישומים ונקודות קצה מטעם Gartner Inc.
  • דירוגה כאחת מ"12 חברות הסטארטאפ שכדאי להכיר בתחום האבטחה" מטעם Network World.
  • מועמדת בשלב הגמר של Innovation Showcase מטעם MIT Sloan.

לדברי סנטו פוליטי, שותף כללי בספארק קפיטל: "אנו אוהבים להשקיע בחברות בהן מייסדים מסורים בונים מוצר מתוחכם עם ממשק משתמש נהדר. ל-Cybereason יש תנופה עצומה, טכנולוגיה מרשימה, כשרון אמנותי וצוות מומחים, המשנה מן היסוד את אופן ההתמודדות של ארגונים עם אבטחת סייבר. Cybereason מאמינה שמתקפות הן אחת מעובדות החיים וכי האקר נחוש, יצליח לעקוף, בסופו של דבר, גם את פתרונות ההגנה הטובים ביותר. הפלטפורמה מספקת גישה כוללת לאבטחה המזהה את פעולות התוקפים החל מכניסתם לארגון וכלה בבידוד תקריות, מידע ורציפות עסקית".

לדברי ליאור דיב, מייסד-שותף ומנכ"ל Cybereason: "השורה האינסופית של חברות ענק הסובלות מתקיפות סייבר בשנים האחרונות מציב את הנושא בחזית האתגרים הניצבים בפני עסקים בימינו. זיהוי תקיפות על ארגונים גדולים בעלי רשתות אירגוניות גדולות מהווה משימה לא פשוטה. הפלטפורמה של Cybereason מזהה באופן ממוכן ובזמן אמת את התקיפה, ומציגה את סיפור התקיפה באופן חזותי וקל להבנה ולשימוש על ידי אנשי אבטחת מידע ורשתות כמו גם על ידי מנהלים בחברה שאינם בעלי ידע באבטחת מידע." אמר דיב. "שיתוף הפעולה עם לוקהיד מרטין מעניק תוקף לחוזקת הטכנולוגיה שפיתחנו ופותח בפנינו שווקים והזדמנויות חדשות. בנוסף, הצטרפותו של סנטו פוליטי מספארק קפיטל לצוות מועצת המנהלים של החברה מעניק לנו תנופה אדירה: יש לו שורה ארוכה של הצלחות בהצמחת חברות סטרטאפ לחברות על, ואנחנו בסייבריזן מתכננים להיות ההצלחה הבאה של ספארק."

עוד מוסיף דיב: "הצלחתו של סיבוב הגיוס הזה מעניקה תוקף מחודש לטכנולוגיה ולצוות שלנו. אנו מספקים תמהיל ייחודי של ניסיון מעשי בהתמודדות עם מתקפות האקרים מורכבות,  יכולות חישוביות מורכבות בתחומי ה data science וmachine learning עם ניסיון בבניית מוצר. הודות לצוותים המעולים שלנו בתחומי חוויית השימוש וממשק המשתמש, הפלטפורמה שלנו מסוגלת לספק מידע קריטי על מתקפות באופן ברור ביותר, המאפשר נקיטת פעולה מיידית".  

Cybereason היא חברה פרטית, שהוקמה על ידי יוצאי יחידת המודיעין 8200 ליאור דיב, יונתן שטרים־עמית ויוסי נער. החברה יושבת בקיימברידג', מסצ'וסטס ולה משרדים בתל אביב, ישראל.

Advertisement

בתמונה: מייסדי Cybereasonמייסדי סייבריזון

צלם: לואיז גרין