Connect with us

אבטחת מידע ארגונית

סלקום משיקה מערך הגנת סייבר לעסקים

פורסם

ב-

סלקום משיקה מעטפת פתרונות הגנת סייבר לשליטה ולבקרה בזמן אמת, באמצעות ממשק דיגיטלי ובהובלת צוות מקצועי של מומחי סייבר מקבוצת סלקום. הפתרון מבוסס על שיתוף פעולה עם TripleCyber, מקאפי, רדווד, טרהסייף, פורטינט, ריבלייז, פיינאפ ו- SAFEWAY, חברת בת של סלקום.

הפתרון כולל מערכת ניהול ובקרה אישית לקבלת התראות מותאמות אישית, איגוד כל ההגנה תחת מערכת אחת עם גישה מכל המכשירים. פורטל הניהול יהיה זמין לכל לקוח שרכש אחד מהמוצרים בפתרון.  במקביל, נתמכת המערכת בתמיכה מקצועית ורציפה של אנשי המקצוע בקבוצת סלקום.  במסגרת השירות מפעילה סלקום צוותי תגובה בSOC שיעמדו מאחורי תפעול המערכת בזמינות מלאה של 24/7. 

יוני סבג, סמנכ"ל השיווק קבוצת סלקום: "בעידן הנוכחי שבו מערכות מחשוב של גופים ממשלתיים ופרטיים הפכו לקו החזית הראשון מול מתקפות סייבר משוכללות ומתוחכמות, ארגונים נדרשים לפתרונות מקצועיים בעולם אבטחת המידע. זיהינו כי ארגונים, קטנים כגדולים, זקוקים לפתרון מקיף וליד מכוונת בעולמות אלו ואנו משיקים היום פתרון מקיף מקצה לקצה לאבטחת המידע בעסק. כחברה מובילה, אנחנו מציעים היום לעסקים מערך כולל לזיהוי, ניטור, טיפול וריכוז של כלל צרכי אבטחת הסייבר שלהם.

 

רון שבילי, סמנכ"ל הטכנולוגיות קבוצת סלקום: "בנינו מערכת התפורה לפי מידות ואופי פעילותו העסקית של כל לקוח, המערכת פותחה בדגש על זמינות מלאה ותצורה פשוטה וידידותית למשתמש והיא תעמיד לבית העסק כלים לזהות מתקפת סייבר, להתמודד איתה ולמזער נזקים."

Advertisement

 קרן שתוי, סמנכ"ל מגזר עסקי קבוצת סלקום: "בשנתיים האחרונות אנו רואים גידול משמעותי בתקיפות סייבר המבוצעות כנגד חברות. בהתאם הולכים וגדלים הביקושים לפתרונות אבטחת סייבר קיימים שאנו מציעים ללקוחות מכל קצוות המשק, ארגונים קטנים כגדולים, ובמגוון תחומים. כבר כיום סלקום מטמיעה פתרונות אבטחה של שותפיה העסקיים, כדוגמת צ'ק פוינט, פורטינט ו- סיסקו, הן בחצר הלקוח והן בענן. היום אנחנו שמחים להשיק את מערכת השליטה והבקרה הכוללת ובהתאמה אישית.

 

השירותים אותם משיקה סלקום במערכת הסייבר:

המערכת מבוססת על פורטל סלקום סייבר שהינו  Eco System הכולל בתוכו חיווי לשירותי אבטחת מידע מגוונים ומתקדמים להתמודדות עם איומי הסייבר ועל מערכת דוחות מבוססת פתרון SIEM  של חברת McAfee בשיתוף עם חברת TripleCyber המתמחה בעולמות אבטחת המידע המספקים יחדיו ובזמן אמת תמונה של מצב אבטחת המידע אצל הלקוח, בהתבסס על נתוני מערכות אבטחת המידע אליהם הינו מנוי.

FIREWALL בענן

Advertisement

רכיב הגנה המספק הפרדה מאובטחת בין הרשת הפנימית של הארגון אל הרשת העולמית. השירות מאפשר גישה מאובטחת מרחוק, חסימת התקפות ואפליקציות, Anti-Virus, Anti-Spyware המונעות דליפת מידע, ובנוסף סינון אתרי אינטרנט זדוניים המשמשים למטרות Phishing. השירות בענן מאפשר חיסכון ברכישת חומרה, רישוי וכוח אדם מקצועי ויקר. בשירות כלולים גרפים ודו"חות בפורטל הסייבר של סלקום. מבוסס על מערכת של חברת Fortinet.

FIREWALL SMB בענן

מיועד עבור לקוחות קטנים/ בינוניים המשתמשים בתשתיות פס רחב בעסק. השירות כולל מנגנוני הגנה מתקדמים וחיבור מאובטח מרחוק לעסק המבטיח הגנה מירבית. השירות מאפשר חיסכון ברכישת חומרה, רישוי וכוח אדם מקצועי ויקר. בשירות כלול חיווי בפורטל הסייבר של סלקום. מבוסס על מערכת של חברת Fortinet.

WAF בענן

Web Application Firewall או בשמו הקצר – WAF, הינו שירות חומת אש אפליקטיבי המאפשר הגנה אקטיבית מפני מתקפות שמטרתן למנוע זמינות האתר לגולשים, פריצה והשחתה. השירות מספק הגנה לאתרי אינטרנט ללא קשר למיקום הפיזי של האתר, הן באתר הלקוח והן בחוות השרתים בעולם. השירות בענן מאפשר חיסכון ברכישת חומרה, רישוי וכוח אדם מקצועי ויקר. בשירות כלולים גרפים ודו"חות בפורטל הסייבר של סלקום. מבוסס על מערכת של חברת Reblaze.

Advertisement

ANTI DDOS בענן

שירות המאפשר הגנה לקווי האינטרנט, התשתית והשרתים של הארגון מפני התקפות DoS (Denial Of Service) שמטרתן להשבית את רשת התקשורת או אתר האינטרנט באמצעות הצפה והעמסה על משאבי המחשוב. השירות מזהה ומבדיל בין תעבורה לגיטימית וחוקית לבין תעבורה זדונית. השירות בענן מאפשר חיסכון ברכישת חומרה, רישוי וכוח אדם מקצועי ויקר. בשירות כלולים גרפים ודו"חות בפורטל הסייבר של סלקום. מבוסס על מערכת של חברת Radware.

שירות Mail-Relay בענן

קו ההגנה הראשון למערכות הדואר שמטרתו להגן על תעבורת הדוא"ל הארגוניות מפני וירוסים ודואר זבל, כאשר הדואר הנשלח לשרת הדואר הארגוני מופנה ראשית למערכת ה-,MR לשם בדיקה וסינון של וירוסים ודואר זבל, וכן בדיקת איומים נוספים המצורפים לדוא"ל. לאחר הבדיקה, מופנה הדואר הלגיטימי לשרת הדואר הארגוני, נקי מאיומים, כולל גיבוי הדואר בעת תקלה טכנית או תקשורת כך שהדואר נשמר עד לחזרה לשגרה. השירות בענן מאפשר חיסכון ברכישת חומרה, רישוי וכוח אדם מקצועי ויקר. בשירות כלולים גרפים ודו"חות בפורטל הסייבר של סלקום מבוסס על מערכת של חברת Cybonet.

BACKUP בענן

Advertisement

שירות גיבוי מנוהל בענן – גיבוי יומיומי, מאובטח ומוצפן בתקן בינלאומי של כל המידע העסקי, המסמכים והתכתובות, השרתים, תחנות העבודה, התוכנות המשרדיות והדוא"ל. בתשלום נוסף כולל השירות גיבוי לאתר מחוץ למדינת ישראל. הפתרון היעיל ביותר להתמודדות בנושאי הצפנת קבצים של וירוס כופר, השירות בענן מאפשר חיסכון ברכישת חומרה, רישוי וכוח אדם מקצועי ויקר. חסכון בזמן יקר של השבת העסק לפעילות תקינה, בשירות כלולים גרפים ודו"חות בפורטל הסייבר של סלקום מבוסס על מערכת של חברת TerraSafe.

BackBox בענן

שירות BackBox בענן הינו שירות גיבוי קונפיגורציות לרכיבי תקשורת ואבטחת מידע ומאפשר ניהול גיבויים באופן שוטף של התקני תקשורת ואבטחת מידע. בכך מעניק יכולת שחזור הגדרות במקרה של תקלה במהירות המיידית ויוצר המשכיות עבודה בעסק. השירות בענן מאפשר חיסכון ברכישת חומרה, רישוי וכוח אדם מקצועי ויקר וחסכון בזמן יקר של השבת העסק לפעילות תקינה. בשירות כלולים גרפים ודו"חות בפורטל הסייבר של סלקום מבוסס על מערכת של חברת Back Box.

שירותי מומחה אבטחת מידע וסייבר

שירותי כוח אדם מקצועיים ומוסמכים לטיפול וניהול שירותי אבטחת מידע וסייבר של הארגון העסקי.

Advertisement

שירות תמיכת מומחים טלפוני

סלקום עסקים מעמידה מוקדי תמיכה טלפוניים המאוישים במומחי אבטחת מידע במגוון רמות, החל משירות בסיסי ועד לשירות של תומך מומחה ייעודי  טלפוני, על מנת לתת מענה ללקוחות העסקיים בעולמות אבטחת המידע והסייבר.

השירותים כוללים תמיכה במוצרי אבטחת מידע של היצרנים המובילים בעולם ובשירותי האבטחה המנוהלים בענן של סלקום.

שירותי מומחה באתר לקוח

שירותי אינטגרציה בעולמות אבטחת המידע והסייבר באתר לקוח, השירות ניתן על יד מקצוענים בתחום אבטחת המידע ובעלי ההסמכות הגבוהות של היצרנים המובילים בעולם בתחום אבטחת המידע והסייבר.

Advertisement

השירות כולל: אפיון והטמעת מערכות אבטחת מידע, טיפול שוטף במערך האבטחה של הארגון, טיפול וניהול תקלות.

 צוות תגובהIRT 

צוות התגובה של סלקום סייבר מורכב ממומחים בעולמות האפליקציות והתשתיות, באיומי אבטחת המידע, בשיטות לניתוח חקירות מחשב (Forensics Computer), בהפעלת כלים מתאימים וברגולציות ונהלים מקומיים ובינלאומיים הרלוונטיים. הצוות נותן מענה לקשת רחבה של איומי סייבר ממחושבים כמו: חקירה ואיתור של מתקפות פנים וחוץ ארגוניות והתפרצות נוזקות (וירוסים, סוסים טרויאניים) בארגון.

שירות SIEM מנוהל מתקדם מבית Mcafee

תפקיד מערכת ה-) SIEMר"ת של(Security Information and Event Management , הוא לאסוף מידע מהלוגים שמיוצרים ברכיבי האבטחה ובציוד התקשורת ברשת הארגונית. המערכת אוספת מידע זה, מבצעת תעדוף וניתוח שבאמצעותם ניתן לזהות פרצות אבטחה או אירועי אבטחה שמתרחשים בזמן אמת.

Advertisement

שירות SOC מנוהל בשיתוף עם חברת TripleCyber המתמחה בעולמות אבטחת המידע

מרכז ניטור אבטחת מידע של סלקום ((SOC – Security Operation Center הוא מרכז שליטה ובקרה לאבטחת מידע, המאויש בכוח אדם מומחה בעולמות הסייבר ואבטחת המידע.

SOCמבוסס על הנתונים המגיעים ממערכת ה-SIEM ומספק ניטור של התקשורת והמערכות הארגוניות, זיהוי אירועים חשודים וביצוע פעולות מניעה. בנוסף, מבצע פעילות פרואקטיבית לאיתור התקפות עתידיות פוטנציאליות. השירות ניתן בכמה רמות שונות בשעות העבודה ועד ניטור 24/7.

סקרי סיכונים לעסק

סלקום מציעה מגוון של סקרי סיכונים ללקוח העסקי, כדוגמת סקרי סיכונים ומודיעין סייבר. על מנת להתמודד בצורה הטובה ביותר עם איומי הסייבר, על הארגון להכין את עצמו ליום הדין באמצעות הכרת נקודות החולשה שלו, תוך מתן דגש לתהליכי העבודה, תיקון ליקויים והדרכת העובדים.
סקרי סיכונים ומודיעין נותנים תמונה מדויקת לארגון על מוכנותו לאירועי סייבר מבחינת תהליכים, מערכות וכו'.

Advertisement

 

סקר חסינות סייבר Hacker Point of View

פלטפורמת SaaS  אוטומטית שבוחנת את הארגון שלך מנקודת מבט של תוקף  (Hacker) ומעבדת את הממצאים במנגנון Big Data מתקדם על מנת להעריך את חוסן הסייבר של החברה במגוון של וקטורי תקיפה אפשריים ומתן המלצות ופעולות תיקון אפקטיביות.

 

בדיקת חדירה פנימית לדואר האלקטרוני הארגוני

Advertisement

באמצעות בדיקות אלה זו אנו מאתרים תרחישי תקיפה בזמן אמת ומספקים דו"ח מפורט על הפרצות שזוהו וכיצד ניתן למנוע אותן. כמו כן, מאפשר לעסק לבחון את אפקטיביות מערכות ההגנה הקיימות בארגון ולקבל תמונה רחבה של הפערים הקיימים במגוון רחב של סוגי קבצים.

 

  • רדוור (NASDAQ: RDWR), מובילה עולמית של אספקת יישומים ופתרונות אבטחה באינטרנט עבור מרכזי נתונים וירטואליים, ענן ותוכנות. סל הפתרונות שלה מספק הבטחת רמת שירות עבור יישומים קריטיים לעסקים, תוך הגברת יעילות ה- IT. רדוור מנהלת מטה בינלאומי בתל אביב, ישראל.

 

  • טרהסייף–  חברת טרהסייף בע”מ הוקמה בשנת 2005 במטרה לספק פתרונות גיבוי מרחוק מקצועיים לעסקים בכל הגדלים. טרהסייף מובילה בתחומה ויצרה סטנדרט גיבוי חדש בשוק הישראלי. טרהסייף מפעילה מספר שרתי גיבוי ייעודיים שממוקמים בחוות שרתים בארץ, ארה”ב ובאירופה. כמו-כן החברה בונה שרתי גיבוי ארגוניים לעסקים גדולים (Enterprise).

 

  • Fortinet שבסיסה בסאניוויל, קליפורניה, עם משרדים ברחבי העולם. נוסדה בשנת 2000 על ידי קן שיה

פלטפורמת הדגל של Fortinet  הינו פתרון חומת האש, FortiGate,  אשר זמין במגוון רחב של גדלים. מוצרים

משלימים נוספים: אבטחת רשת, אבטחה בענן, גישה מאובטחת ,קווית ואלחוטית, ועוד.

 

  • ריבלייז– Reblaze נוסדה בשנת 2011 על ידי מומחי סייבר ו- IT  בתגובה למספר גדל והולך של התקפות על אתרי אינטרנט גדולים בעולם על מנת לפתח את הפלטפורמה הראשונה אשר תציע ללקוחותיה מעטפת הגנה מלאה, מושתת על ענן פרטי, אשר תיתן ללקוחותיה בידול בתעבורת הנתונים ותספק הגנה מלאה מפני כלל האיומים ברשת.  מערכת הגנה, שליטה ובקרה לפלטפורמות WEB באמצעות  ענן וירטואלי פרטי. הגישה הייחודית שלה לתחום אבטחת האתרים והנכסים הדיגיטליים הארגוניים ממקמים אותה בצמרת העולמית בתחום אבטחת המידע לאתרי אינטרנט ולמערכות ארגוניות כאחד

 

  • טריפל סייבר– נוסדה בשנת 2012. מספקת שירותי ניטור, ניתוח ומניעת איומי סייבר והתקפות. מפעילה שירות 24/7.

 

  • PineApp (Cybonet) – מאז 2002 מובילה בתחום אבטחת המידע. אבטחת האינטרנט של PineApp ומוצרי בקרת הרשת מאפשרים לארגונים בכל הגדלים להגן באופן מקיף על תשתית הרשת הקריטית שלהם. בין אם באמצעות פתרון הדגל המאובטח של דואר אלקטרוני, או הדור הבא של PineApp של פתרונות סייבר הגנה.

 

 

Advertisement
  • BACKBOX – שירות של  חברת SAFEWAY (חברה בת של סלקום)- חברה שמובילה ומתמחה במתן פתרונות אינטגרציה בעולם אבטחת המידע ללקוחות ENT.