פורסקאוט טכנולוגיות הכריזה על שפור חדשני בפתרון האבטחה למערכות בקרה תעשייתיות SilentDefense, אשר יסייע לארגונים לבצע אגרגציה של כל סיכוני האבטחה על מכשירי OT ו-IoT, ולתעדף אותם. פונקציית ה-Asset Risk Framework החדשה תספק למשתמשים לוח בקרה יעיל לשימוש, המעניק דירוג לפגיעה האפשרית בנכסים. באמצעות הדירוג ניתן לקבוע את מצב החשיפה לסיכוני אבטחה, לזהות נכסים בעלי פוטנציאל גבוה לתקיפה, ולאפשר למהנדסים להיכנס לפעולה מהירה בנכסים חשופים.

כלים לניטור רשתות מייצרים כיום כמות גדולה של נתונים, שעלולה להיות מאתגרת מאוד עבור הגורמים האחראים על אבטחת סייבר. באמצעות אגרגציה של כלל הסיכונים על מערכות סייבר ותפעול, ותיעדוף שלהם, ניתן לקבל במהירות החלטות בזמן אמת, לחסוך כסף, ולמזער את הבעיות שעלולות להתרחש ברשתות.

"האיחוד בין רשתות IT ו-OT, יחד עם האיומים שנובעים מהאימוץ של מכשירי IIoT ושירותי ענן, מותירים את הארגונים פגיעים יותר מאי פעם", אמר דמיאנו בולזוני, סגן נשיא OT ופעילות תעשייתית, פורסקאוט. "חיוני שלארגונים תהיה גישה לנתונים בזמן אמת, ושקיפות לכל הרשת, על מנת שיוכלו להבין במהירות את החשיפה שלהם לסיכונים ולאפשר הפעלת אמצעי מנע למזעור איומים".

הגישה האוטומטית והידידותית למשתמש לאבטחת רשתות וניטור רשתות תפעוליות, מאפשרת ללקוחות פורסקאוט להפעיל פתרון אבטחת OT/ICS הוליסטי ומתקדם, שיטפל באיומי הסייבר המתגברים.

הגירסה האחרונה של SilentDefense הזמינה מהחודש מציעה גם יכולות מורחבות נוספות, שיספקו ניתוח סיכונים מניעתי, על מנת להקטין את רמת החשיפה של ארגונים לסיכונים: