Connect with us

חדשות

CYE מרחיבה את פעילותה ואת שדרת ההנהלה – מצרפת מומחים לביטחון לאומי ואנשי מודיעין בכירים

פורסם

ב-

כחלק מהשקת חטיבת סייבר אופרטיבי והעמקת היכולות המודיעיניות ברמה מעצמתית, גייסה CYE בכירים ממערכת הביטחון וקידמה מנהלים טכנולוגיים

תל אביב, 12 באוקטובר 2021 – CYE, מובילה עולמית בפתרונות אבטחה לארגונים, הודיעה היום על מינויים של בכירים בהנהלת החברה כחלק מהרחבת פעילותה והשקת חטיבת סייבר אופרטיבי. המנהלים הבכירים שקודמו ושהצטרפו ל- CYE הינם מומחי אבטחה וביטחון לאומי, בוגרי תפקידים בכירים בארגונים ציבוריים, פרטיים וגופי ממשל.

שמעון רווח מונה לסמנכ״ל מכירות ב- CYE. רווח בעל ניסיון של 20 שנה במכירות בתחום הסייבר בשוק הבינלאומי. רווח שימש בתפקידי מפתח בחברות טכנולוגיה מובילות רבות כגון Commtouch, ECI Telecom, ו- Imperva. כסמנכ״ל מכירות, שמעון יתמקד בהרחבת ארגון המכירות הגלובלי ובנית ערוצי שותפים אשר מהווים חלק אסטרטגי מהמודל העסקי של החברה.

מיכאל גנדלמן מונה לסמנכ"ל פיתוח ב- CYE. גנדלמן בעל ניסיון של יותר מ- 14 שנים בבניית צוותי פיתוח. לפני הצטרפותו ל- CYE, הוא בנה והוביל קבוצות של Big Data ו- Cybersecurity ב- Cognyte, LivePerson וביחידת מו"פ מובילה בצה"ל.

שמוליק יחזקאל הצטרף ל- CYE ויכהן כראש חטיבת הסייבר האופרטיבי. יחזקאל הינו אלוף משנה בצה"ל, מפקד חטיבה במילואים, בעל ותק של 26 שנים בצה״ל וכוחות הבטחון. שמוליק, מהנדס תוכנה, בעל ניסיון טכנו-מבצעי של מעל 25 שנה בצה"ל ובמערכת הביטחון. התמחה בהובלת מבצעי הגנה בסייבר והיה בין המקימים ומנהלה הראשון של חטיבת הסייבר האופרטיבית של מערכת הביטחון. בשנים האחרונות היה חבר בכיר בפורום המוביל את "המערכה להגנה בסייבר" של מדינת ישראל.

Advertisement

לדברי יחזקאל "האירועים המרכזיים שחווינו בשנים האחרונות מלמדים ש"חוקי המשחק השתנו. חברות מסחריות וגופי תשתית קריטית הפכו למטרות ליגיטימית עבור גורמי תקיפה מדינתיים ומעצמתיים והתוצאות הן בהכרח קריטיות".

כחלק מהרחבת הפעילות של החברה, CYE מקימה יחידות גלובליות של הערכות והתמודדות עם אירועי סייבר בזמן אמת, advanced incident response, לצד העמקה של שירותים מבוססי מודיעין ברמה מדינתית שיאפשרו לחזות את הצעדים של האויב לפתח יכולות הערכות ברמה גבוהה. מרכז הסייבר האופרטיבי מתמחה בביצוע פעילות פרואקטיבית לזיהוי וסיכול פעילויות של גורמי תקיפה מדינתיים ומעצמתיים, הפועלים למול לקוחות החברה

אל שורת גיוסים אלה מתווספים קידום מנהלים בארגון:

ענבר רייס מונתה למנהלת מוצר בכירה (CPO) ב- CYE. רייס הינה מנהלת מובילה עם 20 שנות ניסיון בתחום הסייבר והובלת צוותים מקצועיים בניהול מוצר. בתפקידיה הקודמים, שימשה רייס כמנהלת מוצר ומו"פ בכירה בחברות Varonis, Fortscale ועוד, בהן היא פיתחה מוצרי אבטחת סייבר ומודיעין מתקדמים. במסגרת תפקידה כ- CPO, ענבר רייס תפקח על אסטרטגיית מוצרי החברה והתאמתם לצרכי הלקוח.

ד"ר נמרוד פרטוש מונה לסמנכ"ל מדע הנתונים ב- CYE. פרטוש משלב ניסיון של שנים במחקר AI ו- deep learning בתחום אבטחת המידע. הרקע שלו כולל ניסיון מעשי מעשי מהשירות ביחידה מובילה בתחום אבטחת המידע של צה"ל וניסיון יזמי מפיתוח פתרונות מבוססי למידת מכונה שהפיקו תובנות רבות באבטחת מידע.
בתור סגן נשיא מדע הנתונים, נמרוד פרטוש יפיק תובנות חדשניות עבור לקוחות החברה ויעניק יכולות מובילות לחוקריה.

Advertisement

"אנו שמחים על התוספות החשובות לצוות הניהול הבכיר של CYE", אמר ראובן (רובי) ארונשווילי, מייסד ומנכ"ל CYE. "כל אחד מהבכירים שהצטרפו מביא עמו מומחיות ייחודית שתסייע ל- CYE להגן על ארגונים גלובליים מפני הרשימה ההולכת וגדלה של איומי סייבר. האירועים האחרונים מוכיחים לנו כי ארגונים חייבים לחשוב בגדול. אנחנו עושים הכל כדי להביא ללקוחות שלנו פתרון מובנה של יכולת ברמה מעצמתית, שהיא נדירה בשוק המסחרי ולאפשר להם להערך ולהתמודד עם תרחישים מורכבים. לאורך כל השנים CYE נבנתה על מקצועיות חסרת פשרות ושאיפה למצוינות כל אחד מהמינויים האלה משקף את רוח החברה והסיבות בזכותן הלקוחות שלנו מוגנים יותר ורגועים יותר. אנחנו נרגשים להתחיל שנה חדשה עם נבחרת כזו איכותית״.

ד"ר נמרוד פרטוש
מיכאל גנדלמן

קרדיט צילום: CYE

Continue Reading